חתונה קטנה בתל אביב

ע"י 18/05/2018כללי
חתונה בשישי בצהריים

חודש מאי, מזג האוויר נפלא ועונת החתונות נפתחת. הדבר מעלה בי זיכרונות מלפני כעשור, תקופה בה מרבית חברי התחתנו. אחד הזיכרונות של מאותה התקופה הוא הנסיעות הארוכות, מביתי באזור המרכז ,לעבר כפרים ומושבים בעם פעלו גני אירועים אשר נחשבו, לפחות באותה התקופה, לשיא הסטייל בתחום החתונות. כל החתונות בהחלט היו מוצלחות אבל המרחקים תמיד סיבכו את הדברים וגרמו לי לתהות האם אין אולמות אירועים בתל אביב?

אולמות אירועים קטנים בתל אביב (כמו גם אולמות לאירועים גדולים) תמיד היו. אך כנראה שהאווירה בעולמות האירועים של רחוב המסגר לא דיברו אל מעגל חברי אשר העדיפו להתחתן מחוץ לעיר.

מה השתנה בסצנת החתונות של תל אביב

נראה שישנם. שלושה דברים שהשתנו בסצנת החתונות בארץ והעלו את קרנים של אולמות אירועים בתל אביב, עם דגש על אירועים קטנים בתל אביב.

השינוי הראשון הוא ההבנה בקרב ציבור המתחתנים כי חתונה קטנה בתל אביב היא הדבר הטוב ביותר. חתונה קטנה המתרכזת במעגל המשפחה והחברים הקרובים מעניקה לכולם חוויה יור אינטימית ונעימה. כל משאבי האירוע וכל תשומת הלב מופנית לעבר מספר קטן יחסית של אורחים וחווית האירוח זוכה לשדרוג משמעותי.

השינוי השני הוא הטרנדים האורבניים, שוברי המוסכמות וחוצי הגבולות. ציבור המתחתנים היום רוצה את הטוב ביותר ומחפש אחר הטרנדים החמים ביותר כמו במתחמי האירועים בחו“ל. העיר תל אביב תמיד הייתה מובילה בחדשנות ואין זה מפתיע שצצו בה מקומות רבים לאירועים קטנים בתל אביב.

השינוי השלישי הוא הופעתם של אולמות אירועים בתל אביב אשר בחרו להתמקד ולהעניק את כל תשומת הלב לאירועים קטנים. בעיר צצו אולמות אירועים בלתי שגרתיים; מקומות אלו מציגים רמה עיצובית גבוהה במיוחד, שונה מנוף החתונות הסטנדרטי. החוויה האורבנית של מקומות אלו היא חלק בלתי נפרד מהחוויה המרגשת של אירוע החתונה.

חתונות בבית קרנדג‘י

אחד המקומות אשר מבטאים בצורה הטובה ביותר את התמורות שחלו בתחום החתונות, ובולט בשונותו בהשוואה לאולמות אירועים בתל אביב הוא בית קרנדג‘י. בית קרנדג‘י הוא מתחם אירועים אשר בחר להתמקד בנישה זו של אירועים קטנים בתל אביב. כל התכנון, העיצוב, התשתיות והגישה של הצוות הארגוני אשר מלווה אתכם, נועדו לשרת בצורה הטובה ביותר את מי שמחפש מקום לחתונה קטנה בתל אביב

בבית קרנדג‘י תוכלו לחגוג את האירוע המיוחד שלכם באווירה קסומה ושונה הנובעת מהעיצוב המיוחד של המקום – עיצוב מודרני על תשתיות של מבנה שעמד במבחן הזמן, כמו בית אצולה אירופאי. במקום מוצגים פרטי אומנות אשר נאספו ברחבי העולם והוכנסו אל תוך המבנה המורכב מכמה חללים והם חלק מהסוד המעניק למקום את תחושת הביתיות.

בית קרנדג‘י מספק לכם את כל מה שאתם צריכים בשביל חתונה קטנה בתל אביב, קטנה אך בלתי נשכחת.

יצירת קשר
שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם