אירועי בוטיק קטנים

חווית האירוח באקוסטה היא כזו המותאמת במיוחד בשבילכם, לטעמכם תוך דגש על כל פרט ופרט שנבחר בקפידה עבור אירועי בוטיק קטנים. במה שונים אירועי בוטיק קטנים מאירועים אחרים? אירועי בוטיק מוצלחים הם ייחודים, יוקרתיים ומושקעים – הם מחייבים גמישות, יצירתיות, הבנה של הקהל ובעיקר מעוף על מנת ליצור חווית אירוח אותנטית שתשאיר את האורחים פעורי פה. אירועי בוטיק קטנים: ליווי ויצירה משותפת האהבה שלנו לאירוח ולאנשים מביאה אותנו כל פעם להתלהב ולרצות ליצר חוויות ייחודיות שלא נראו כמותן לאורחים שבוחרים בנו ובאקוסטה – מקום לאירועים שלהם. הניסיון שלנו בהפקת אירועים קטנים בתל אביב ובבחירת בעלי המקצוע הנכונים עבורכם, בהתאמה אישית של התפריט לאירוע, בעיצוב המקום מבטיחים שתהיה לכם ולמוזמנים שלכם אירוע בוטיק בלתי נשכח שעוד ידובר עליו הרבה. המתחמים באקוסטה מאפשרים גמישות והתאמה. יש כמה סוגי חללים המוצאמים לאירועי בוטיק: חלל מרכזי ובו פינות אירוח, סלון ובר חלל שהוא גינה מקורה מלאת צמחייה ואור וקומת גלרייה שיכולה לשמש כחדר פרטי או חלל ייעודי למשך האירוע. מערכת הגברה ותאורה, חניה לאורחים וכל תוספת או פיתרון שתצטרכו נדע להעמיד.
אירועי בוטיק
נגן וידאו

שיק אירופאי וגינה פריזאית 

באקוסטה החוויה הייחודית מתחילה בכניסה מבעד לשערי הברזל של המקום, התחושה היא שהגעתם לביתו של אוצר שאסף בקפידה חפצי אומנות מכל רחבי העולם תוך שימת לב ודגש על כל פרט ופרט שהיא לנו ערך עליון. היא ניכרת בעיצוב חסר הפשרות, בניחוח, בקו הקולינרי ובאורחים שבוחרים בנו להיות ביתם לערב אחד.
האסתטיקה ועיצוב המקום מאפשרים בריחה לרגע אחד לאותו בית של חובב אומנות ולגינה הפריזאית שלו בה הוא מארח ויהפוך כל אירוע בוטיק ייחודי ביותר.

תפריט שף בהתאמה אישית

השף אורי לוי מרכיב תפריט ייחודי לאירוע שלכם תוך שימוש בחומרי גלם עונתיים משובחים. סגנון ההגשה והקו הקולנרי יעשה בשיתוף אתכם ובהתאמה לאירוע. אנחנו לא מהססים להמציא את עצמינו כל פעם מחדש למען האורחים שלנו וליצר פתרונות לכל מצב.

 

בימים מבלבלים אלו, אנחנו אתכם. יחד ניצור פתרונות שיאפשרו לכם לקיים את שמחתכם תוך שמירה על ההנחיות

נשמח לתכנן יחד את האירוע שלכם

דילוג לתוכן