חתונה קטנה בתל אביב

אהבתם את המאמר ? נשמח לשיתוף :)

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

חתונה קטנה בתל אביב, חודש מאי, מזג האוויר נפלא ועונת החתונות נפתחת. הדבר מעלה בי זיכרונות מלפני כעשור, תקופה שבה מרבית חברי התחתנו. אחד הזיכרונות של מאותה התקופה הוא הנסיעות הארוכות, מביתי באזור המרכז, לעבר כפרים ומושבים בעם פעלו גני אירועים אשר נחשבו, לפחות באותה התקופה, לשיא הסטייל בתחום החתונות. כל החתונות בהחלט היו מוצלחות אבל המרחקים תמיד סיבכו את הדברים וגרמו לי לתהות האם אין אולמות אירועים בתל אביב?

אולמות אירועים קטנים בתל אביב (וגם אולמות לאירועים גדולים) תמיד היו. אך כנראה האווירה בעולמות האירועים של רחוב המסגר לא דיברו אל מעגל חברי אשר העדיפו להתחתן מחוץ לעיר.

מה השתנה בסצנת החתונות של תל אביב?

נראה שישנם שלושה דברים שהשתנו בסצנת החתונות בארץ והעלו את קרנים של אולמות אירועים בתל אביב, עם דגש על אירועים קטנים בתל אביב.

חתונה קטנה בתל אביב

השינוי הראשון הוא ההבנה בקרב ציבור המתחתנים כי חתונה קטנה בתל אביב היא הדבר הטוב ביותר. חתונה קטנה המתרכזת במעגל המשפחה והחברים הקרובים מעניקה לכולם חוויה אינטימית יותר ונעימה. כל משאבי האירוע וכל תשומת הלב מופנית לעבר מספר קטן יחסית של אורחים וחווית האירוח זוכה לשדרוג משמעותי.

השינוי השני הוא הטרנדים האורבניים, שוברי המוסכמות וחוצי הגבולות. ציבור המתחתנים היום רוצה את הטוב ביותר ומחפש אחר הטרנדים החמים ביותר כמו במתחמי האירועים בחו“ל.

נגן וידאו

לפרטים נוספים על חתונה קטנה בת"א

מקומות לחתונות קטנות

מקום לחתונה קטנה

אם אתם מחפשים מקום לחתונה קטנה במרכז, אנו ממליצים על העיר תל אביב. תל אביב תמיד הייתה מובילה בחדשנות ואין זה מפתיע שצצו בה מקומות לחתונות קטנות בתל אביב. השינוי השלישי הוא הופעתם של אולמות אירועים בתל אביב אשר בחרו להתמקד ולהעניק את כל תשומת הלב לאירועים קטנים. בעיר צצו אולמות אירועים בלתי שגרתיים המהווים מקומות לחתונות קטנות, אירועים פרטיים ועסקיים; מקומות אלו מציגים רמה עיצובית גבוהה במיוחד, שונה מנוף החתונות הסטנדרטי. החוויה האורבנית של מקומות אלו היא חלק בלתי נפרד מהחוויה המרגשת של אירוע החתונה. גן האירועים אקוסטה, מציע מקום לחתונה קטנה בתל אביב, בו תוכלו למצוא אירועי בוטיק קטנים, החל מחתונה קטנה בתל אביב ועד מסיבות מצווה, בריתות, ימי הולדת, אירועי קונספט, מסיבות השקה ואירועי חברה.

חתונה קטנה היא חתונה שבה הטקס והקבלה הם גם קטנים וגם אינטימיים. היא מושלמת לזוגות שלא רוצים להוציא הרבה כסף על האירוע ולמי שלא צריך רשימת מוזמנים גדולה.

חתונה קטנה לא מיוחדת פחות מחגיגה גדולה של יום הנישואין עבור כל הצדדים.

למעשה, מדובר בקונספט של אירוע חתונה קטנה שבו יציינו בני הזוג אבן דרך משמעותית בחייהם, זמן לחגוג את עומק אהבתם וליהנות עם חבריהם ובני משפחתם.

יתרון נוסף בחתונה קטנה הוא שככל שמספר המוזמנים פוחת, כך גם הלחץ יורד וזהו פקטור חשוב לא פחות שעל בני הזוג להביא בחשבון ביום חתונתם.

כדי לערוך חתונה קטנה, חשוב להתמקד בפרטים הקטנים שייצרו את אפקט הוואו ביום המאושר בחייכם.

כדאי לשקול את קיום נדרי החתונה בטקס עצמו במקום בקבלת הפנים. זה יחסוך לכם זמן רב שאותו תוכלו להקדיש יותר לצילומים ולריקודים עצמם, שהם חלקים חשובים ביותר ביום החתונה.

חשוב שתזכרו שחתונה לא חייבת לעלות מאות אלפי שקלים כדי שהיום שלכם יהיה מיוחד ואף על פי שחלק מהאנשים היו מעוניינים בהפקת אירוע נוצץ כמו של הכוכבים הגדולים, אחרים מעדיפים אירוע אינטימי ואישי יותר בעלויות נמוכות יותר שאפשר יהיה לעמוד בהם.

תכנון חתונה הוא תהליך שלוקח זמן. זה יכול לקחת עד שנה לתכנן חתונה קטנה. יש הרבה החלטות שצריך לקבל, החל בבחירת המקום והקייטרינג ועד למציאת הצלם והמוזיקאי המושלמים.

זוהי טעות נפוצה לחשוב שחתונה חייבת להיות יקרה כדי שיאהבו אתכם יותר. במציאות, כל מה שאתם צריכים זה להיראות עם בני הזוג שלכם וכל עוד החברים ובני משפחה שלכם יהיו מוכנים לכבד אתכם בנוכחותם, אנו מאמינים שהחתונה שלכם תהיה לא נוצצת פחות גם בעלויות נמוכות יותר.

הטקס יתקיים בדרך כלל באולם אירועים המתאים למספר מוזמנים קטן יותר או בביתו של מישהו שיכול לשמש מקום לאירוח החברים קרובים ובני המשפחה, ולקיים בו חופה כדת משה וישראל.

האם מבחינה כספית זה שווה?

החלטתם לערוך חתונה? איזה יופי, אין דבר מרגש יותר מאהבה של שני בני זוג הנשבעים לחיות זה עם זה לנצח. כך חתונה היא אירוע ייחודי ובעל משמעויות עצומות לזוג ולמשפחתו. אך כאשר אנו מתחתנים אנו צריכים לחשוב על עשרות דברים ולקבל החלטות במאות נושאים. אחד הנושאים האקוטיים ביותר והחשובים ביותר שיש הוא איזה חתונה לערוך, חתונה קטנה או גדולה. כיום ניתן לומר כי חתונה קטנה בתל אביב הפכה לטרנד החם ביותר בעולם החתונות. בחתונה קטנה יש משהו ייחודי ומיוחד ההופך אותה לשונה מחתונה גדולה. ההתרגשות בחתונה קטנה היא הרבה יותר גדולה ועל כך יש לתת את הדעת. אך אחת השאלות המרכזיות ביותר היא האם זה משתלם לערוך חתונה קטנה בתל אביב? התשובה היא כן מוחלט וזאת עקב הסיבה שההוצאה על חתונה קטנה היא הרבה יותר קטנה מאשר על חתונה גדולה ולכן זה כה משתלם.

האם לערב את ההורים בחתונה?

בכדי לממן חתונה קטנה בתל אביב, או בכול אזור בארץ אנחנו פונים פעמים רבות לעזרת ההורים. אך שימו לב מרגע שההורים מעורבים בארגון החתונה זהו פתוח לריבים ולמחלוקות, בין שני הצדדים שמתחתנים ובין הזוג להורים. על כן בכדי להימנע מריבים עם ההורים חשבו פעמיים לפני שאתם מערבים אותם בהחלטות החתונה. אמנם תצטרכו להוציא יותר כסף בעצמכם אך לא תצטרכו לחשוש שמא יהיו כעסים וריבים שיהרסו את כניסתכם לעולם הנישואין. עדיף שאת ההחלטות תקבלו אתם ותמיד אפשר לקבל עצה מאב או אם בנוגע למקום לחתונה קטנה אך לא לתת להם להחליט על הכול מכיוון שחתונה היא האירוע שלכם – בני הזוג המאושרים.

חתונה קטנה בתל אביב - כיצד תוכלו לממנה בעצמכם?

אז אם לא נבקש כסף מההורים, כיצד ניתן לממן את החתונה? התשובה היא שניתן לממנה באופן פשוט ביותר, ניתן לקחת הלוואה למימון החתונה ובכסף שנקבל מהאורחים נחזיר את ההלוואה. זהו פתרון פשוט ביותר וקל ביותר היכול לעזור לכם לממן חתונה בתל אביב בקלות וללא בעיות.

חתונות קטנות באקוסטה

אחד המקומות אשר מבטאים בצורה הטובה ביותר את התמורות שחלו בתחום החתונות, ובולט בשונותו בהשוואה לאולמות אירועים בתל אביב הוא אקוסטה, מתחם אירועים אשר בחר להתמקד בנישה זו של אירועים קטנים בתל אביב. כל התכנון, העיצוב, התשתיות והגישה של הצוות הארגוני אשר מלווה אתכם, נועדו לשרת בצורה הטובה ביותר את מי שמחפש מקום לחתונה קטנה בתל אביב

באקוסטה תוכלו לחגוג את האירוע המיוחד שלכם באווירה קסומה ושונה הנובעת מהעיצוב המיוחד של המקום – עיצוב מודרני על תשתיות של מבנה שעמד במבחן הזמן, כמו בית אצולה אירופאי. במקום מוצגים פרטי אומנות אשר נאספו ברחבי העולם והוכנסו אל תוך המבנה המורכב מכמה חללים והם חלק מהסוד המעניק למקום את תחושת הביתיות.

באקוסטה יספקו עבורכם את כל מה שאתם צריכים בשביל חתונה קטנה בתל אביב, קטנה אך בלתי נשכחת.

נגן וידאו

מאמרים נוספים

ברית בתל אביב -אקוסטה

לאחר חודשים רבים של ציפייה והתרגשות סוף סוף נולד התינוק שלו חיכיתם. זוהי בהחלט סיבה לחגוג וגם להביא את התינוק בברית אברהם אבינו. כל מה

נשמח לתכנן יחד את האירוע שלכם

דילוג לתוכן