אירועי בת מצווה / בר מצווה

אירועי בת מצווה כמו גם אירועי בר מצווה נחשבים לחגיגה משפחתית משמחת במיוחד. המבנה הייחודי של אולם האירועים אקוסטה מאפשר לנו גמישות גדולה בנוגע לחלוקת מתחמי השמחה ובהתאם לתמהיל האורחים שלכם; ילדים, נוער ומבוגרים. כך, נוכל לבנות יחד אירוע בת מצווה או בר מצווה שיתאימו לכולם.

אירועי בת מצווה לנסיכה הקטנה שלכם

אירועי בת מצווה בשישי בצהרים הם קסם של אירוע בת מצווה אמיתי שמתחיל בקפה ובעוגה בבוקר, וממשיך לצלילי התהלוכה המוזיקלית בדרך אל בית הכנסת הסלוניקאי העתיק בסמוך לאקוסטה. הצעידה השמחה, בליווי נגנים ומחיאות כפיים, היא טקס המעניק חוויה שונה ומיוחדת, הסוחפת את השכונה כולה. לאחר הטקס בבית הכנסת חוזרים לאקוסטה לארוחת צוהריים, קוקטייל וריקודים.

בת מצווה היא אירוע המציין את התבגרותה של ילדה יהודייה שמלאו לה 12 שנים. את חגיגת בת המצווה ניתן לקיים בכל עת בשנה, אך לרוב היא ביום הולדתה ה-12 של הילדה, או בשבת שבה מלאו לה 12.

את בת המצווה נוהגים לחגוג עם בני משפחה וחברים במהלך אירוע זה. הילדה תאמר כמה תפילות, תקרא כמה קטעים מהכתובים העבריים, ותשתף כמה מחשבות לגבי מה לדעתם תהיה האחריות שלה כמבוגר. האורחים יכולים לתת מתנות לילדה ביום המיוחד שלה.

בוקר האירוע של מסיבת בת המצווה מיועד למשפחה וחברים קרובים ובערב מתקיימת מסיבה גדולה יותר אליה מוזמנים אורחים רבים.

אירוע בת המצווה יכול להתקיים במסעדה לאירועים, אולם אירועים קטנים בתל אביב, בבית כנסת, בבית פרטי, או בכל מקום אחר. אירוע זה עשוי לכלול טקס וחגיגה עם חברים ובני משפחה. לאחר האירוע עשויה להיות קבלת פנים או מסיבת ריקודים עם בני משפחה וחברים.

אירועי בר מצווה שהנסיך הקטן לא ישכח

אירוע בר מצווה הוא טקס התבגרות יהודי החוגג יום הולדת 13 לנער יהודי. הטקס כולל בדרך כלל בני משפחה, וחברים שאיתם יחגוג ויציין הנער הצעיר 13 אביבים. נהוג שבני משפחה קרובים נושאים נאומים על הילד ועל אחריותם העתידית כגבר. נהוג שהאב נושא נאום במהלך הטקס, וזו יכולה להיות תקופה מרגשת גם להורים וגם לילדים. נער בר המצווה צריך לקרוא בתורה וללבוש טלית (ירמולקה). הוא גם מדקלם ברכה על יין, המייצגת את תפקידו החדש כמבוגר.

בר המצווה הוא אירוע חגיגי ואירוע משפחתי. האורחים מוזמנים בדרך כלל להשתתף ולשתף בחגיגת האירוע. החגיגה כוללת לרוב סעודה, נאומים של בני משפחה וחברים, וקריאה בספר תורה על ידי אורח מכובד או חבר הקהילה. חגיגת בר המצווה מתחילה בדרך כלל בקבלת פנים לכבוד הילד, בה מוזמנים האורחים לברך אותו ולהעניק לו מתנות. הטקס עצמו מתקיים לרוב בבית הכנסת, שם מתפללים בעברית ולאחר מכן באנגלית.

לאחר מכן מתקיימת ארוחה חגיגית עם מוזיקה וריקודים. חגיגת בר המצווה נקראת גם "שמחה" (בעברית: שמחה), שפירושה "אירוע משמח". הטקס נמשך בדרך כלל כמה שעות וכולל דרשה קצרה, קריאת תורה וסעודה חגיגית.

מהי בר מצווה?

בר מצווה הוא טקס דתי המציין את המעבר מילדות לבגרות. הוא נחגג על ידי גברים יהודים שהגיעו לגיל 13 והוא מתקיים ביום הולדתם ה-13. במסורת היהודית, הבר מצווה מסמנת את המעבר של נער לבגרות ואת קבלתו לבגרות דתית. בדרך כלל חוגגים אותו באירוע חגיגי או מפגש הכוללים את בני המשפחה והחברים של הנער ושל ההורים.
בגיל 13 נער בר המצווה מברך ברכה, בדרך כלל מהתורה, ולאחר מכן קורא מהתורה הטקס כולל עלייה, בה הנער קורא מספר התורה ומקבל מתנות מחברים וקרובי משפחה. יתכנו גם טקסים אחרים, כמו הדלקת נרות או חיתוך עוגה.
את טקס בר המצווה ניתן לקיים בכל שעה משעות אחר הצהריים המאוחרות ועד הערב, אך אין זה יוצא דופן שהוא מתקיים בשעות הבוקר. זה בדרך כלל נמשך כארבע שעות, אבל זה יכול להימשך עד שש שעות.
מה המשמעות של בר מצווה?
המילה "בר" פירושה בן ו"מצווה" פירושה ציווי. ביהדות, כאשר נער מגיע לגיל 13, הוא נחשב למבוגר בעיני אלוהים וכיום ניתן לתת עליו דין וחשבון על מעשיו. הטקס חוגג את המעמד החדש הזה ומקבל את פניו לבגרות. הילד יקרא מהתורה וינחה תפילות עם הקהילה על מנת להפגין את אחריותו החדשה כיהודי בוגר.
אירוע בר מצווה

בקומת הגלריה שלנו אפשר לארגן אירועי בר מצווה לילדים שיוכלו לשחק במשחקי וידיאו ולהעסיק את עצמם במגוון פעילויות לילדים במתחם האירועים של אקוסטה. חשבנו כבר על הכול ודאגנו להעסיק את הילדים שלכם בשפע של משחקים, כדי שאירוע זה יהיה בהחלט רגע ששווה לנצור.

אירועי מסיבת מצווה עם קונספט

השגרה עלולה לשעמם אותנו לפעמים, ובדיוק לשם כך דאגנו כי מסיבת המצווה של הנסיך או הנסיכה הקטנים שלכם ייהנו מאירועי קונספט הכוללים הפקת אירוע בר/בת מצווה בהתאמה אישית.

באירועי המצווה הקודמים באקוסטה נהנו הילדים ממסיבת אוזניות, בר מתוקים ומאפים, מופעי בובות ענק, עמדות מולטימדיה לאירועים, תותח קצף, עמדות צילום עצמי, משחק השור הזועם, משקפי מציאות מדומה, שולחנות משחק לילדים, ביתני יריד לאירועים ועוד רבים אחרים.

כל האוכל במטבח כשר בשרי או חלבי ובהשגחת רבנות תל אביב. אנו בטוחים כי המנות של שישי בצוהריים לצד אלו המוגשות במהלך השבוע, יתירו בכם טעם של עוד.

אירועי בר/בת מצווה עד 200 איש בתל אביב

באקוסטה, תוכלו לחגוג אירועי בת מצווה או בר מצווה עד 200 איש. העמדנו לרשותכם חניון צמוד שיקל עליכם ועל מוזמני האירוע.

כל המתחמים מצוידים היטב. לרשותכם מערכות הגברה, תאורה והקרנה, רשת אלחוטית חזקה ואפשרות לייצר הפרדה בין ארבעת מתחמי השמחות במקום.

אירוע בת מצווה, אירוע בר מצווה באקוסטה.

ניתן לערוך אצלינו אירועים עד 200 איש. כל החללים מצוידים היטב.
לרשותכם מערכות הגברה, תאורה והקרנה, רשת אלחוטית חזקה
ואפשרות לייצר הפרדה בין 4 החללים.

במקום חניון צמוד כדי להקל על האורחים, כך שכולם יגיעו לאירוע שלכם שמחים ורגועים.
כשר בשרי או חלבי בהגחת רבנות תל-אביב.

בתקופה הזו אנחנו ממשיכים לקיים אירועים בהתאם להנחיות משרד הבריאות ולתו הסגול

נשמח לתכנן יחד את האירוע שלכם