אירועי בת מצווה / בר מצווה

אירועי בת מצווה כמו גם אירועי בר מצווה נחשבים לחגיגה משפחתית משמחת במיוחד. המבנה הייחודי של אולם האירועים אקוסטה מאפשר לנו גמישות גדולה בנוגע לחלוקת מתחמי השמחה ובהתאם לתמהיל האורחים שלכם; ילדים, נוער ומבוגרים. כך, נוכל לבנות יחד אירוע בת מצווה או בר מצווה שיתאימו לכולם.

אירוע בת מצווה
אירוע בת מצווה לילדה

אירועי בת מצווה לנסיכה הקטנה שלכם

אירועי בת מצווה בשישי בצהרים הם קסם של אירוע בת מצווה אמיתי שמתחיל בקפה ובעוגה בבוקר, וממשיך לצלילי התהלוכה המוזיקלית בדרך אל בית הכנסת הסלוניקאי העתיק בסמוך לאקוסטה. הצעידה השמחה, בליווי נגנים ומחיאות כפיים, היא טקס המעניק חוויה שונה ומיוחדת, הסוחפת את השכונה כולה. לאחר הטקס בבית הכנסת חוזרים לאקוסטה לארוחת צוהריים, קוקטייל וריקודים.

בת מצווה היא אירוע המציין את התבגרותה של ילדה יהודייה שמלאו לה 12 שנים. את חגיגת בת המצווה ניתן לקיים בכל עת בשנה, אך לרוב היא ביום הולדתה ה-12 של הילדה, או בשבת שבה מלאו לה 12.

את בת המצווה נוהגים לחגוג עם בני משפחה וחברים במהלך אירוע זה. הילדה תאמר כמה תפילות, תקרא כמה קטעים מהכתובים העבריים, ותשתף כמה מחשבות לגבי מה לדעתם תהיה האחריות שלה כמבוגר. האורחים יכולים לתת מתנות לילדה ביום המיוחד שלה.

בוקר האירוע של מסיבת בת המצווה מיועד למשפחה וחברים קרובים ובערב מתקיימת מסיבה גדולה יותר אליה מוזמנים אורחים רבים.

אירוע בת המצווה יכול להתקיים במסעדה לאירועים, אולם אירועים, בבית כנסת, בבית פרטי, או בכל מקום אחר. אירוע זה עשוי לכלול טקס וחגיגה עם חברים ובני משפחה. לאחר האירוע עשויה להיות קבלת פנים או מסיבת ריקודים עם בני משפחה וחברים.

אירועי מצווה
נגן וידאו

אירועי בר מצווה שהנסיך הקטן לא ישכח

בקומת הגלריה שלנו אפשר לארגן אירועי בר מצווה לילדים שיוכלו לשחק במשחקי וידיאו ולהעסיק את עצמם במגוון פעילויות לילדים במתחם האירועים של אקוסטה. חשבנו כבר על הכול ודאגנו להעסיק את הילדים שלכם בשפע של משחקים, כדי שאירוע זה יהיה בהחלט רגע ששווה לנצור.

אירועי מסיבת מצווה עם קונספט

השגרה עלולה לשעמם אותנו לפעמים, ובדיוק לשם כך דאגנו כי מסיבת המצווה של הנסיך או הנסיכה הקטנים שלכם ייהנו מאירועי קונספט הכוללים הפקת אירוע בר/בת מצווה בהתאמה אישית.

באירועי המצווה הקודמים באקוסטה נהנו הילדים ממסיבת אוזניות, בר מתוקים ומאפים, מופעי בובות ענק, עמדות מולטימדיה לאירועים, תותח קצף, עמדות צילום עצמי, משחק השור הזועם, משקפי מציאות מדומה, שולחנות משחק לילדים, ביתני יריד לאירועים ועוד רבים אחרים.

הקונספט הקולינרי לאירוע בר/בת המצווה – טעים במיוחד

כל האוכל במטבח כשר בשרי או חלבי ובהשגחת רבנות תל אביב. אנו בטוחים כי המנות של שישי בצוהריים לצד אלו המוגשות במהלך השבוע, יתירו בכם טעם של עוד.

אירועי בר/בת מצווה עד 200 איש בתל אביב

באקוסטה, תוכלו לחגוג אירועי בת מצווה או בר מצווה עד 200 איש. העמדנו לרשותכם חניון צמוד שיקל עליכם ועל מוזמני האירוע.

כל המתחמים מצוידים היטב. לרשותכם מערכות הגברה, תאורה והקרנה, רשת אלחוטית חזקה ואפשרות לייצר הפרדה בין ארבעת מתחמי השמחות במקום.

אירוע בת מצווה, אירוע בר מצווה באקוסטה.

ניתן לערוך אצלינו אירועים עד 200 איש. כל החללים מצוידים היטב.
לרשותכם מערכות הגברה, תאורה והקרנה, רשת אלחוטית חזקה
ואפשרות לייצר הפרדה בין 4 החללים.

במקום חניון צמוד כדי להקל על האורחים, כך שכולם יגיעו לאירוע שלכם שמחים ורגועים.
כשר בשרי או חלבי בהגחת רבנות תל-אביב.

בתקופה הזו אנחנו ממשיכים לקיים אירועים בהתאם להנחיות משרד הבריאות ולתו הסגול

נשמח לתכנן יחד את האירוע שלכם