המדריך לאירוע מקורי

חתונה קטנה בתל אביב
אהבתם את המאמר ? נשמח לשיתוף :)
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

ישנם רגעים בחיים אותם כל אחד ואחת רוצים לחגוג ואין ה משנה באם מדובר על חגיגה בסביבה מוכרת, סביבת העבודה או עם החברים והמשפחה. על מנת להצליח ולחגוג את אותם אירועים על הצד הטוב, המהנה והזכיר ביותר, יש לדעת כיצד לשלב את המקוריות הבאה לידי ביטוי הן במיקום בו בחרתם לחגוג, באופי החגיגה ובאנשים אשר באים לחגוג אתכם יחד. במאמר הבא אנו רוצים להעניק לכם מספר טיפים לבחירת מיקום האירוע הנבחר, הבה נתחיל.

טיפים לבחירת מיקום מנצח

טיפ מספר אחד – מבקרים באולם / גן האירועים / הבית המארח: אין ספק כי בחירת מיקום האירוע היא אינה בחירה קלה אלא אם מדובר במנהל אירועים אשר תפקידו ומקצועיותו טומנים בחובם את ההכרח של הכרת אולמות אירועים שונים ברחבי הארץ. מכיוון, שבמרבית המקרים שכירת מנהל אירועים או מה שנקרא Event Planner, נחשב לסוג של מותרות, ולכן רבים בוחרים שלא לעשות כן, נותרים בעלי האירוע עם מטלת בחירת המיקום. הדרך הטובה ביותר לבחור את המיקום לאירוע הבא שלכם היא פשוט להגיע אל המקום ולהתרשם ממנו ועדיף שבזמן קיומו של אירוע אחר. כך, תוכלו להתרשם מהאווירה עצמה ומהמראה במהלך האירוע.

טיפ מספר שניים – עוזרים לאורחים: כאשר האורחים מחפשים מסעדות אחד הדברים החשובים ביותר עבור האורחים המגיעים לאירוע הוא לפצח את תעלומת "מה כדאי לי להביא כמתנה?". זאת, ניתן לעשות באמצעות הכנה מוקדמת, אין ספק כי לחתונות, המתנה ברורה מאליה במרבית המקרים, ומדובר בסכום כסף אך בעבור אירועים אחרים כדוגמת חינה, רבים תרים אחר מתנות מקוריות שיצליחו הן לרצות את מקבל המתנה והן אותם עצמם. ברחבי העולם, כאשר יש אירוע, וכן גם אם מדובר בחתונה, בעלי האירוע נרשמים בחנויות ובוחרים מה היו רוצים לקבל. על מנת לעזור לאורחים, תוכלו גם להירשם בחנויות השונות או לרמוז בעדינות איזו מתנה הייתם רוצים לקבל. כמו כן, מומלץ לבקש ממתחם האירועים, להציב שולחן או לייצר אזור הנחת מתנות על מנת לשמור על הסדר.

טיפ מספר שלוש – איך לבחור מקום לאירוע פרטי: בין שמדובר בחתונה קטנה ובין שמדובר בשמחות אירועי בת מצווה, ברית, חינה או ימי הולדת במסעדה, יש לראות שאכן מדובר במקום קטן לאירועים, מרכזי השוכן בקרבת מקום המגורים שלכם, מציע מקום חניה מסודר ונגיש לנכים ומתאים לכל סוגי האירועים ללא יוצא מן הכלל.

לסיכום, כאשר עומדים לחגוג אירוע, ראשית יש להבין מה האירוע אותו חוגגים וכיצד ראוי לחגוג אותו. בחירת מיקום קיום האירוע חשובה לאין שיעור ולכן מומלץ מאוד לבקר במקום בזמן התנהלותו של אירוע אחר. זכרו, אירוע מיוחד הוא אירוע שאינו נפוץ ושכיח ולכן חשבו גם על טוויסט מיוחד על מנת להצליח לגרום לאירוע שלכם להישאר חתום בזיכרון שלכם ובזיכרון של האורחים שלכם. לא חסרות פינות חמד רבות ברחבי הארץ, צריך רק לדעת למצוא אותן.

מאמרים נוספים
וינטאג' , רטרו ועיצוב אירועים

סגנון הווינטאג' הוא טרנד שתופס תאוצה בשנים האחרונות ובא לידי ביטוי גם בעיצוב אירועים. יותר ויותר אנשים מתחברים למקומות לחתונות קטנות, חפצים או אווירה שמזכירה

נשמח לתכנן יחד את האירוע שלכם