הפקת אירועים לחברות

הפקת אירועים לחברות ולארגונים עד 200 משתתפים. איפה כדאי לקיים אירועי חברה במרכז ואיזה מקום הכי מומלץ לאירוע עסקי? הפקת אירועי חברה במקומות בוטיק לאירועים עסקיים, אירועי חברה, כנסים ומסיבות השקה בתל אביב.

אירועי חברה, כנסים ואירועים עסקיים הם חלק מהותי ובלתי נפרד מההווי של חברות וארגונים. קיימת חשיבות עליונה לגיבוש העובדים והדינמיקה הקבוצתית של כל הצוותים והמנהלים בחברה או הארגון.

אם אתם מחפשים מקום לקיים בו ערב גיבוש לעובדי החברה או הארגון, או אולי מקום לקיים בו כנס עסקים קטנים ובינוניים, תוכלו לבחור מתוך מגוון מקומות לכנסים ואירועי חברה במרכז. באקוסטה, אנו דואגים לעשות הכול עבורכם:

  1. החל באולם אירועים המתאים לאירועי חברה עד 200 משתתפים
  2. קונספט קולינרי ייחודי הכולל מאכלי גורמה של שף הבית, אורי לוי
  3. הפקת אירועים לחברות – חבילת הכול כלול, מעצבי אירועים; עיצוב שולחנות לכל אירוע
  4. מיתוג עסקי, עמדות בופה ומנות קבלת פנים, אירועי קונספט ומסיבות נושא לכל אירוע בהתאמה אישית
  5. ציוד הגברה ותאורה לאירועים
  6. די ג'יי לאירועי חברה הכולל קונספט מוזיקלי בהתאמה אישית
  7. הפקת אירועים לחברות מא' ועד ת'

הפקת אירועים לחברות וארגונים

אם אתם מחפשים מקום לכנסים עסקיים, ימי גיבוש לעובדים, הרצאות או לאירועי השקה, אנו באקוסטה מציעים לכם שירותי הפקת אירועים לחברות וארגונים שכוללים בית חם לאירועי בוטיק קטנים בו תוכלו לערוך אירועים עד 200 אנשים. תפריט שף עשיר ומגוון, קונספט קולינארי ברמה אירופאית, שירות אישי, יחס חם, מקצועי ואדיב מכלל העובדים במקום.

הפקת אירועים עסקיים לחברות

אם יש לכם כוונה להפיק אירוע חברה גדול, היינו ממליצים לכם לפנות אל חברה שמתמחה בתחום הפקת אירועים עסקיים לחברות. אירועים עסקיים לחברות יכולים להיות ימי חברה וגיבוש לעובדים או אפילו כנס מקצועי בתחום שלכם.

הפקת אירועי חברה בתל אביב

בגינה הקסומה של גן האירועים אקוסטה תוכלו לקיים אירועי חברה וכנסים מקצועיים. אקוסטה הוא מקום ייחודי לאירועי חברה וארגונים וגם מסעדת שף יוקרתית עם קונספט קולינרי עשיר. אולם האירועים ממוקם ברחוב אוריאל אקוסטה 7 בתל אביב יפו ומתאים לאירועים ולכנסים מקצועיים בתל אביב.

הפקת אירועים לחברות
הפקת אירועים לחברות

הפקת אירועי חברה קטנים

אירועי חברה קטנים הם השו"ס של אקוסטה, הדובדבן שבקצפת. חברות וארגונים המבקשים לקיים אירועי חברה קטנים במרכז, יוכלו למצוא באקוסטה (בית קרנדג'י לשעבר) אולם אירועים בוטיק לאירוע חברה, כנס מקצועי וערבי גיבוש לעובדים, צוותים ומנהלים.

הפקת אירועי השקה ייחודיים

באקוסטה תוכלו לקבל מקום ייחודי להפקת אירועי השקה עם קונספט מעניין. רוצים לראות איך תראה מסיבת ההשקה שלכם? קבלו את אורחי הכבוד של אקוסטה ניקול ראידמן, מיקי בוגנים וחברים שהשתתפו באירוע השקה שהתקיים באקוסטה, גן אירועים בתל אביב.

הלקוחות שלנו באקוסטה

בתקופה הזו אנחנו ממשיכים לקיים אירועים בהתאם להנחיות משרד הבריאות ולתו הסגול

נשמח לתכנן יחד את האירוע שלכם