הרמת כוסית

יש לנו רעיון מקורי להפקת אירוע הרמת כוסית. מחפשים רעיונות להרמת כוסית לחג, כיבוד לאירוע או טיפים לציון כברת הדרך שעברתם? מרימים כוסית לכבוד החגים עם טעם וריח שפשוט אי אפשר להתווכח.

הרמת כוסית היא אבן דרך חשובה שאנו אוהבים לציין בכמה אירועים עיקריים בשנה. אלו שאוהבים לציין הרמת כוסית לחג, ראש השנה או פסח, בדרך כלל ירימו כוסית בפורום משפחתי סגור או במקום עבודתם. ראוי להרים כוסית לפחות פעמיים בשנה, אך יש גם אנשים שרואים זאת כאירוע חברתי לציון אבן דרך או התקדמות כלשהי, הן במישור הפרטי והאישי והן במישור העסקי.

הרמת כוסית לחג

נהוג לערוך טקס הרמת כוסית לחג בקרב בני המשפחה והחברים הקרובים, אך גם במקומות העבודה, לרבות חברות וארגונים עם כוח אדם וועדי עובדים. בכל אירוע, נהוג למזוג יין לכל הנוכחים, לברך את כולם ולציין אבני דרך משמעותיים שקרו בשנה החולפת.

הרמת כוסית

אם אתם מחפשים רעיונות מקוריים להפקת אירוע חגיגי ומושקע, כיבוד ובופה לאירועים בהתאמה אישית, אנו באקוסטה נשמח לסייע לכם בהפקת אירוע חגיגי ומושקע שיאפשר לכם לחגוג עם האנשים הקרובים לכם וליהנות מקונספט קולינארי משובח המתאים לאווירת החג.

מרימים כוסית לראש השנה

בראש השנה נציין את השנה החדשה בגינה קסומה בתל אביב. קונספט קולינרי עשיר במאכלים חלביים, מגשי אירוח וקייטרינג שהוכנו במיוחד לכבוד ראש השנה. אנו באקוסטה נדאג לסגור עבורכם את כל הפינות באירוע הרמת כוסית לראש השנה. החל בהפקת אירוע עד 200 מוזמנים בתל אביב ועד עיצוב שולחנות לאירוע בחדר פרטי במסעדה, שבו תוכלו לקיים את טקס הרמת הכוסית עם יקיריכם, חבריכם, בני משפחתכם והעמיתים לעבודה.

תפריט הרמת כוסית לראש השנה

ומה עם הכיבוד?

בין שבחרתם לערוך את האירוע שלכם בחדר פרטי במסעדה, אולם אירועים בתל אביב או אולי אפילו במשרד שלכם, יש דבר אחד שחשוב לדאוג לו ולהיערך אליו, וכך בזמן האמת אף אחד לא יישאר רעב והאווירה תהיה מלאה באנרגיות טובות, חיוביות, ולא פחות גם ישאירו מזכרת קטנה שתישמר למשך שנים רבות.

אנו באקוסטה יודעים להתאים כיבוד להרמת כוסית לכל אירוע. מטעמי השף הפרטי אורי לוי ישאירו לכם ולכלל המוזמנים שלכם טעם של עוד.

כיבוד ונשנושים לכל אירוע באקוסטה:

5 רעיונות לפני שמרימים כוסית במסעדה

מילה טובה – כל אחד אוהב לשמוע מילה טובה. לכבוד הרמת הכוסית, הכינו ספיץ' מכובד והזכירו את האנשים שעזרו ותרמו לכם בשנה האחרונה. אפשר גם לשלוח כרטיסי ברכה, עם שי מפתיע במקום או בנוסף.

לומדים משהו חדש – אם זכיתם להיות בקרב אנשי מקצוע, אנשים עם ידע עשיר במגוון תחומים, תוכלו להפתיע את כולם עם הרצאה מרתקת במעמד האירוע. הרצאה מעניינת, מהנה ומלמדת.

חפשו את המטמון (לא רק לילדים) – ישנו מגוון רב של משחקים, חידונים ופעילויות שתוכלו לערוך במעמד הרמת הכוסית. הציעו פרס שאי אפשר לסרב לו וראו כיצד קורה הפלא, וכיצד אנשי המפתח בונים להם צוותים קטנים ונבחרת מנצחת. (לקראת הפסח, אי אפשר להתחמק מהאפיקומן).
הבונוס: גיבוש, גיבוש, גיבוש.

אמן או טאלנט – אם יש לכם כיס עמוק ורצון עז לפנק את עמיתיכם לכבוד הרמת הכוסית, אנו ממליצים להזמין אותם לאירוע במסעדה + אמן או טאלנט. זמרים, נגנים, מרצים, ידוענים או כל מי שיוכל להרים אירוע, מיד אחרי שאתם תרימו כוס לחיים.

אז נרים כוס יין לחיי חיים טובים יותר?אקוסטה, אולם אירועים בתל אביב הממוקם בשכונת פלורנטין, ישמח לארח אתכם במסעדה עם חדר פרטי שבו ניתן לקיים שמחות ואירועים רבים כגון: ימי הולדת, אירועי מצווה, בריתות ועוד.

לקוחות מספרים

נשמח לתכנן יחד את האירוע שלכם