השקות

השקות אירועים הן אחד ההיבטים החשובים ביותר באסטרטגיית השיווק של החברה. הם בדרך כלל חלק מהשקת המוצר, מסע הפרסום או יוזמה שיווקית אחרת של החברה. המטרה העיקרית של השקת אירוע היא ליצור באזז סביב המוצר ולגרום לאנשים להתעניין בו. ישנם שלושה סוגים עיקריים של השקות אירועים: השקות מוצרים, קמפיינים פרסומיים ופעלולי פרסום. חברה תשתמש בסוג אחד או בשילוב של סוגים אלה כדי להתאים לצרכים שלה.

השקות אירועים הן דרך לחברות להציג את המוצרים שלהן לציבור וליצור הייפ לגבי המוצר שלהן. חברות מסוימות אפילו משתמשות באירועים שלהן כדרך ליצור תחושה של בלעדיות ויוקרה סביב המוצרים שלהן על ידי אירוחם במקומות יקרים. על מנת להצליח, השקות אירועים צריכות לכלול אלמנט אינטראקטיבי, להיות בלתי נשכחות ולקדם יצירתיות. גם ההשקה עצמה צריכה להיות מתוכננת תוך מחשבה על הלקוח כך שיוכל לקבל מושג ברור למה הוא קונה עם המוצר או השירות שלך.

השקות אירועים בלב תל אביב

אקוסטה הוא המקום המושלם לאירועי השקה -ייחודי, בעל עיצוב מרשים, ובעל לאייאאוט גמיש המאפשר התאמה אישית לסוג האירוע וקהל המשתתפים באירועי השקות בתל אביב.

השקת האירוע היא הזדמנות חשובה לחזק את המותג שלך ולייצר לידים. חשוב לתכנן את השקת האירוע בקפידה על מנת למצות את הפוטנציאל שלו. הצלחתו של אירוע השקה תלויה במידה רבה במידת התכנון והביצוע של האירוע. אירוע השקה מוצלח יהיה כזה שמתוכנן במשאבים הנכונים, מעוצב במיתוג נכון ומבוצע על ידי אנשים מומחים בתחומם.

הבית עוצב ותוכנן ע“י המעצב חיים קרנדג‘י, אשר אסף פרטי אומנות אקלקטיים ממקומות שונים ברחבי העולם.
למבנה המיוחד סלון קבלת פנים ובר עשיר, חדר ישיבות, קומת גלריה מאובזרת, וגולת הכותרת – הפטיו הממוזג, שהוא למעשה גינה פריזאית חבויה.

עץ, אבן וברזל הם החומרים הדומיננטים בעיצוב המקום ומהווים תפאורה נהדרת לכל אירוע.
אנחנו באקוסטה אוהבים אירועים בהם הכנת האוכל נעשית אל מול האורחים,
בפורמט של דוכני מרקט: צלחות אישיות לכל אורח, במגוון סגנונות וטעמים.
כל אלה יוצרים חוויה הדומה ליציאה למסעדה, לבילוי, וגם מתאימה להנחיות החדשות ע״פ התו הסגול.

ניתן לערוך אצלנו אירועים עד 200 איש ניתן לקיים הפקת אירועים לחברות בהתאמה אישית.כל החללים מצוידים היטב. לרשותכם מערכות הגברה, תאורה והקרנה, רשת אלחוטית חזקה, חניה צמודה ואפשרות לייצר הפרדה בין 4 החללים במקום כשר בשרי או חלבי בהשגחת רבנות תל-אביב
לפרטים נוספים על השקות אירוע עסקי בתל אביב
בתקופה הזו אנחנו ממשיכים לקיים אירועים בהתאם להנחיות משרד הבריאות ולתו הסגול

נשמח לתכנן יחד את האירוע שלכם