חתונות קטנות

אין שמחה כחתונה. בכל פעם אנחנו מתרגשים מחדש עם הזוגות שלנו, שמחים לחגוג איתם אהבה וחברות. אקוסטה הוא הבחירה המקורית, המעוצבת והמועדפת היום על בעלי אירועים קטנים ויוקרתיים בתל אביב. 

חתונה קטנה באוירה קסומה

הבית שלנו הוא החלל המושלם לחתונה אינטימית וקטנה בלב תל אביב, בליווי האוכל של השף אורי לוי, ובאוירה שונה ומיוחדת.


חתונות קטנות בתל אביב

אולם חתונות החל מקבלת הפנים בסלון האירופאי, דרך הפטיו שהוא חצר פריזאית קסומה ורומנטית, ועד למדרחוב עצמו, שהופך לחלק מהטקס: בסמוך לאקוסטה ישנו בית כנסת סלוניקאי יפייפה המאפשר לזוגות את השילוב המושלם בין אירוע מסורתי למודרני. יש הבוחרים לקיים תהלוכה מוזיקלית בדרך לבית הכנסת, ניתן כמובן גם לערוך את החופה אצלנו במקום.

הכי אורבני, הכי מחוץ לקופסה. הכי אתם.

האג׳נדה הקולינרית באקוסטה, אותה מביל שף אורי לוי, היא התאמה אישית אמיתית לכל אירוע. מתחילים בהיכרות, דרך שאילת השאלות הנכונות ועד להרכבת תפריט ע״פ הטעמים, ההעדפות, צורת ההגשה והתקציב שלכם. התפריט שלנו מורכב ממנות קטנות ובינוניות מהמטבח המקומי, לצד בישול מהמטבחים של אגן הים התיכון: איטליה, יוון וספרד. אורי משלב בתפריטיו גם מנות מקוריות המבוססות על חומרי גלם מאסיה וטכניקות בישול מערביות.

ניתן לערוך אצלנו אירועים עד 200 איש. כל החללים מצוידים היטב. לרשותכם מערכות הגברה, תאורה והקרנה, רשת אלחוטית חזקה ואפשרות לייצר הפרדה בין 4 החללים במקום. חניון צמוד כדי להקל על האורחים, כך שכולם יגיעו לאירוע שלכם שמחים ורגועים. אוכל כשר בשרי או חלבי בהשגחת רבנות תל אביב.

בימים מבלבלים אלו, אנחנו אתכם. יחד ניצור פתרונות שיאפשרו לכם לקיים את שמחתכם תוך שמירה על ההנחיות

לקוחות מספרים

נשמח לתכנן יחד את האירוע שלכם