יום גיבוש לחברה

מחקרים מעידים שהדבר המהותי ביותר לעובד במסגרת עבודתו, הוא לא עניין השכר כי אם מידת הערך והסיפוק שיש לו בעבודה ולרבות היחס שהוא מקבל מהמנהלים הישירים שלו. יום גיבוש לחברה מהווה עבור העובד כמו יום כיף או אירוע עסקי הינם דרכים מעולות לקטוע את השגרה ולהכניס מעט צבע, אתגר והנאה לרוטינת העבודה וגם לפרגן לעובד בשי מפנק. כמו כן, מדובר ביום שמגבש בין כלל העובדים, משפר שיתופי פעולה ביניהם ומעלה בצורה ניכרת את היעילות שלהם בעבודה. על מנת שיום גיבוש באמת יהיה מוצלח חשוב להקפיד בכל שלבי התכנון שלו ולבחור לפני הכל מקום איכותי שמיועד לכנס בו אירועים עסקיים, שנמצא במיקום מרכזי ומוכן וערוך לכל פעילות שתבקשו לעשות

Screen Shot 2020-07-23 at 14.50.51

איך ליצור אירוע חברה מוצלח

אירועים עסקיים בארץ נערכים בלי סוף, עבור אלף ואחת מטרות מלבד גיבוש, כמו מטרה שיווקית שבאה לקדם את העסק, החברה או יום עסקי מעניין וייחודי לעובדי החברה ולמנעד לקוחותיו. בין כל מגוון האירועים יש אירועים שהשאיפה שלהם תהייה בעיקר אירוע יוקרתי שיותיר רושם גדול על כל הנוכחים, שיצור תדמית מרשימה וחשיפת מוניטין מול מגוון לקוחות פוטנציאלים או משקיעים חדשים בחברה. חשוב לזכור, שכל אירוע עסקי שתרצו ליצור עבור עובדי החברה או כל אחד אחר, חייב להכיל סוג אוכל שמגיע מידי שף מקצועי שמוציא מנות טעימות, איכותיות ומרשימות.

אטרקציות לעובדי החברה

אז הבנו שמקום שמכיל אירועים עסקיים לחברה ולעובדיה מחייב שיוגש בו אוכל גורמה שכן אנשים אוהבים מזון איכותי לפני הכל. בזמן התכנון של ימי גיבוש לעובדים מומלץ לחשוב על אטרקציה מעניינת שתספק פעילות כלשהי לעובדים שממנה יצאו נשכרים, פעילות מעניינת שתצריך מהם שיתוף פעולה. פעילות שתגבש ביניהם ותוביל אותם לשיח פורה, להנאות משותפות וליצירת קשרים חדשים שירקמו ויגרמו לגיבוש בין עובדים מהחברה שטרם הספיקו להכיר אחד את השנייה. כמו כן, ביום גיבוש איכותי יהיה ניתן להפיג מתחים שנוצרו בעבודה ולגרום לתחושת אחדות, את כל זה תוכלנה לספק לכם בצורה מופלאה, מרגשת ומקורית סדנאות בישול בתל אביב.

סדנת בישול

סדנת בישול היא ללא ספק רעיון מקורי שמאחד בין כל עובד ועובד ומפיצה חיוכים ותחושת סיפוק. חברות ובתי עסק מסוימים יסתפקו בלקחת את העובדים למסעדה ובכך לגמור עניין, אך סדנת בישול מספקת משהו אחר, היא מעניקה ערך מוסף לפעילות הקבוצתית, משאירה זיכרון מתוק, החוויה שעבודים מבשלים יחד מטעמים יחד ומספרים תוך כדי על המאכלים האהובים עליהם ומשתפים במתכונים שלהם היא חוויה שאין שני לה והיא תרקום קשרים נפלאים שיכולים להמשיך גם מעבר למסגרת העבודה. כל השיח וההתעסקות של הבישול הינו בגובה העיניים ולשם ההנאה בלבד. נסכם אם כן שסדנת בישול ביום גיבוש עסקי באחת ממרכזי האירועים בתל אביב היא פלטפורמה משובחת שתעצים כל עובד.