מגנטים לחתונה

מגנטים לאירועים
אהבתם את המאמר ? נשמח לשיתוף :)
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

5 החושים, וצילום מגנטים

התברכנו ב 5 חושים, חוש הראיה, חוש הריח, חוש המישוש, חוש השמיעה וחוש הטעם. לרוב אחד קשור לשני וכאשר חסר חוש אחד אחרים מחפים ומשלימים אותו. חוש הראיה הינו אחד החושים שעוזרים לנו ליצור זיכרונות והקשרים, כשאנו רואים תפוז אנו יכולים לדמיין את ריחו ולהיפך. התפתחות הטכנולוגיה הביאה לנו את היכולת והאפשרות ליצור זיכרונות, להביא את חוש הראיה למצב שבו נוכל לראות אירועים שקרו בעבר, הדברים באים לידי ביטוי בצילומי סרטונים או תמונות. צילומי תמונות הן הנפוצות ביותר ובעזרתם ניתן ליצור זיכרונות מאירועים שונים ומגוונים למשל חתונות. צילום חתונה הינו אחד הדברים שנותנים עליהם את הדעת יותר מיכול והדרך ליצור זיכרונות מיוחדים וספונטניים מתאפשרת רק  ידי צילום מגנטים לחתונה.

מה הם בעצם מגנטים לחתונה ואיך מכינים אותם?

מגנטים לחתונה אלו למעשה אותם תמונות שצילמו אתכם באירוע עסקי בתל אביב בדיוק כשלא הייתם מוכנים, בדיוק קפצתם או רקדתם ואפילו אולי התעטשתם. מגנטים לחתונה קטנה בתל אביב הפכו להיות אחד הטרנדים המבוקשים בכל אירוע גם אם זו לא חתונה, למשל באירוע כמו ברית, בר מצווה וכדומה. צילום מגנטים לחתונה מחייב שיהיו באולם לפחות 2 צלמים כאשר אחד תפקידו לצלם ואילו השני להכין את המגנטים עצמם. מה הם אותם מגנטים אתם שואלים? ובכן אלו תמונות שצולמו במצלמה דיגיטלית משוכללת כמובן על ידי צלם לכל דבר ועניין, אותם תמונות נפרקות מכרטיס הזיכרון אל תוך מחשב, שם התמונות עוברות עיבוד ומודפסות על נייר איכותי במדפסת צבעונית. את ההדפסה מניילנים ומדביקים על לוח מגנטי גמיש, זהו לוח בעובי של בין 1 – 2 מילימטר שהדבקת התמונות עליו הופכות אותו לקשיח.

מגנטים לחתונה

איך תבחרו את הצלם שלכם למגנטים לחתונה?

להבדיל מבחירת צלם לאירוע לצילומי סטילס או וידאו רבים טועים ומקלים ראש בבחירת צלם המגנטים, חשוב לציין כי מגנטים מטרתם לתת לאורחים זיכרון לטווח ארוך, אין מי שלא מכיר את אותם מגנטים שמודבקים על דלת המקרר, ובכן ישנם כאלו עמידים יותר וישנם מגנטים לחתונה שפשוט עם הזמן דוהים ומאבדים מהחינניות שלהם. אם כן השאלה היא איך בוחרים את הצלם הנכון?, ראשית תשאלו שאלות בסיסיות כגון מה סוג הדף, צילום איכותי מודפס ע נייר פוטו או כרומו בעובי של 170 גרם לפחות, גם הציפוי שעושים לתמונה "למיציה" גם הוא עקרוני, עובי ציפוי של 80 מיקרון לפחות יבטיח את שימור המגנט לשנים רבות. אחרון חביב בחרו את המגנט הרצוי, החל מאותם מלבנים סטנדרטיים ועד ללבבות או כוכבים יש מגוון רחב רק צריך לבחור. אחרי שבדקתם מי זה מי נשאר לכם לוודא כי הצלם אינו לבד בשטח ויש לו מי שמשתף איתו פעולה, כך תבטיחו רצף של צילומים ולא תמתינו את זמן הפיתוח.

מאמרים נוספים
5 מסעדות איטלקיות בירושלים

בין אם מתחשק לכם מגש פיצה מפנק, מנת פסטה ססגונית או אולי איזה ג'בטה מלאה בכל טוב, המסעדות האיטלקיות בירושלים יוכלו לדאוג לכם בדיוק לזה

מתוקים לאירועי מצווה
מסיבת רווקים

מסיבת רווקים – הזמן המתאים להשתחרר וליהנות מסיבת רווקים זה אחד מהבילויים המועדפים על גברים רבים – חברה טובה, אלכוהול, אווירה טובה ועוד כל מיני

נשמח לתכנן יחד את האירוע שלכם