מהו קייטרינג?

קייטרינג לאירועים קטנים
אהבתם את המאמר ? נשמח לשיתוף :)
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

קייטרינג או במונח ההגדרתי שלו "הסעדה", הנו תחום של אספקת מזון אל מקומות שונים אשר לרב אינם נמצאים בסביבתו של המטבח בו מוכן המזון, אשר מתבצעת באמצעות שינוע המזון ממקום אחד למשנהו, כלומר מהמקום בו מכינים את המזון למקום המיועד להגשתו.

לקייטרינג ישנו מספר יעודים כאשר לכל אחד ואחד מהם תפריט שונה וסוג הגשה אחר, מצד אחד ישנו קייטרינג למגזר המוסדי והציבורי הכולל בין היתר, מוסדות חינוך, גני ילדים, מקומות עבודה ועוד אשר להם לרב התפריט הוא קבוע המוגש באמצעות חמגשיות או בפיילות המכילות את המזון ובמקרים הנ"ל חברת הקייטרינג אינה צריכה לדאוג לשירותי סידור, הגשה, ניקיון ועוד.

מצד שני ישנו קייטרינג המיועד למגזר הפרטי והוא שונה באופן ניכר מהקייטרינג המוסדי.

קייטרינג מסוג זה מיועד ברובו לאירועים פרטיים והוא כולל שירותים נרחבים ומקיפים מעבר לשינוע המזון למקום, אשר כוללים בין היתר: שירותי צוות מלצרים אשר יגישו את המזון לשולחנות הסועדים, או לחילופין בהגשה עצמית, סידור המקום מבחינת עיצוב תפאורה, עיצוב האולם והשולחנות, ניקיון המקום, קייטרינג לאירועים קטנים יכלול לרב תפריט עשיר ומגוון הכולל מנות ראשונות, מנות עיקריות, סלטים, שתייה קינוחים ועוד.

לאילו אירועים מיועד קייטרינג ?

רבים הם האנשים אשר בוחרים בשירותי קייטרינג לאירועים פרטיים כגון

1. קייטרינג לחתונה

2. קייטרינג לחינה

3. קייטרינג לבר מצווה

4. קייטרינג לברית/ה

5. מסיבות פרטיות

6. כנסים ועוד.

קווים מנחים בבחירת קייטרינג

אחד המרכיבים החשובים המשפיעים על אופי האירוע הוא התפריט המוגש לאורחים על הצלחות, הן מבחינת טעם ואיכות והן מבחינת מראה. להלן מספר קווים מנחים שיסייעו בידכם לבחור את חברת הקייטרינג הנכונה והמתאימה עבורכם:

כמות המוזמנים – לכמות המוזמנים חשיבות רבה על בחירת חברת קייטרינג, שכן יש לבחור בחברה המסוגלת להסעיד כמות גדולה של אנשים בצורה היעילה והאיכותית ביותר.

חברה מקצועית – חשוב לבחור בחברה מקצועית בעלת וותק וניסיון רב שנים בתחום אשר מעמידה לרשות הלקוחות צוות עובדים מיומן ומקצועי,  בניהם עובדי המטבח האחראים על הכנת המזון, צוות המלצרים, עובדי הניקיון ועוד.

טיב ואיכות המזון – אחת מהחוויות של האורחים מהאירוע הוא התפריט המוגש להם על הצלחת, על כן, בזמן בחירת חברת קייטרינג יש לתת דגש על טיב ואיכות המזון וחומרי הגלם מבחינת טריות ואופן הגשתו, בנוסף לכך, חשוב שמהזון יהיה מבושל בסמוך לאירוע ולא ביום קודם.

תפריט עשיר ומגוון – יש לבחור בחברה המציעה לכם תפריט עשיר ומגוון המאפשר לאורחים ליהנות משפע אפשרויות, כנו כן יש להתחשב בסוג האורחים המגיעים לאירוע ולהציע להם תפריט מתאים כגון תפריט ילדים, מנות ללא גלוטן ועוד.

כשרות – לאורחים רבים נושא הכשרות היא עניין חשוב ובל יעבור, על כן, בזמן בחירת חברת קייטרינג  יש לאמוד על סוג הכשרות אותה היא מציע בין אם כשר, בד"ץ, כשר מהדרין ועוד.

מחיר משתלם – יש לבחור בחברה המציע את שירותיה המקצועיים במחירים נוחים והוגנים.

אילו סוגי קייטרינג קיימים ?

ישנם סוגי קייטרינג רבים ושונים, כאשר כל חברת קייטרינג מתמחה בתחום אחד או במספר תחומים

לדוגמא:

– קייטרינג בשרי

– קייטרינג חלבי

– קייטרינג בשרי כשר

– קייטרינג קינוחים

מאמרים נוספים
יתרונות חתונה קטנה בחורף
היתרונות של חתונה קטנה בחורף

חתונה היא אירוע של פעם בחיים שאנשים רבים חולמים עליו. עם זאת, החתונה המסורתית בקנה מידה גדול התפתחה עם הזמן, וכיום, זוגות רבים בוחרים מקומות נוחים יותר לחתונה קטנה בחורף.

נשמח לתכנן יחד את האירוע שלכם