אירועים עסקיים במרכז

ע"י 22/03/2016בלוג

השקה של מוצר חדש, אירוע חברה שנתי או אירוע ללקוחות אלו כולם אירועים אשר כל עסק בינוני או גדול עורך מידי פעם. בין אם אנחנו רוצים לחזק, לשמר ולטפח קשרים עם לקוחות קיימים או בין אם מעוניינים ליצור קשרים עם לקוחות חדשים ואפילו במטרה לארגן אירוע לגיבוש העובדים שלנו בחברה – מטרות אלו דורשות אירוע עסקי.

אירועים עסקיים הם אירועים שבשגרה עבור עסקים רבים ואנחנו בבית קרנדג'י נדאג שהאירוע העסקי שלכם יהיה לא פחות ממושלם. בעזרת הכלים הרבים שברשותנו והנסיון הרב שצברנו במרוצת השנים אנו נעזור לכם למנף כל רעיון לאירוע עסקי מוצלח שעוד ידברו עליו הרבה.

תהליך תכנון האירוע

ראשית עלינו לבחור כיצד יראה האירוע שלנו. למשל, אם החלטנו שאנחנו עורכים אירוע אך ורק ללקוחות קיימים, זאת על מנת לשמר את הקשרים עימם ולהעניק להם את התחושה שאנחנו מעריכים את העסקים שלהם איתנו. אירוע כזה חייב להתאפיין ולכלול תהליך תכנון מוקפד החל משלב הכנת רשימת מוזמנים, בו נחליט מי הם הלקוחות שאנו רוצים שיוזמנו לאירוע, נחליט האם אנחנו מזמינים אך ורק לקוחות גדולים, דבר שייתן לנו גמישות במהלך האירוע לשוחח עימם ולתת לאותם לקוחות גדולים שהוזמנו תחושה של ייחודיות והכרת תודה.

לעומת זאת, אם החלטנו לערוך אירוע גדול יותר לכלל הלקוחות זאת בכדי לתת להם את ההרגשה שהם חלק מקבוצה גדולה ואפשרות לעשות נטוורקינג אחד עם השני גם זה כמובן אפשרי.

אנחנו בבית קרנדג'י יודעים לארגן גם אירועי בוטיק קטנים למספר מצומצם של אנשים אך במקביל גם אירועים גדולים יותר של 200 מוזמנים, תודות לגמישות החללים הרבים של המקום. לאחר מכן עלינו לחשוב איך יראה האירוע, האם הוא יכלול רק קבלת פנים וארוחת ערב ללקוחות או האם אנו הולכים לנצל את הבמה ולהציג בפני הלקוחות שלנו מוצר או שירות חדש. במידה ומדובר באירוע חברה, עלינו להחליט האם במהלך האירוע נציג בפני העובדים שלנו את התוכניות העתידיות של החברה וכדומה.

תוכן האירוע

חלל הבית של בית קרנדג'י מאפשר לכם גמישות רבה בתוכן האירוע, שכן אם תרצו לערוך ארוחת ערב ללקחות או לעובדים ולבני זוגם, אנו נעניק לכם חוויה קולינרית אשר תכלול קבלת פנים אירופאית בחצר הבית ולאחר מכן סעודה שתשאיר את המוזמנים שלכם עם טעם של עוד בעקבות החוויה הקולינרית שאנו נעניק להם. אם תרצו לעשות מסיבת ריקודים לאחר הסעודה ואף להזמין אומן אורח תוכלו לעשות זאת באולם המרכזי שמאפשר גמישות רבה בתכנון המרחב.

השאר תגובה

יצירת קשר
שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם