איך מוצאים מקום מושלם לאירועים?

אהבתם את המאמר ? נשמח לשיתוף :)
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

אם אתם זוג שמתכנן אירוע בוודאי כבר התחלתם לבדוק אופציות לחתונה מושלמת. כיום רבות האלטרנטיבות שתפקידן להקנות לוקיישן מעניין ומיוחד לאירוע שלכם, כאשר ישנם שלל מקומות מעולים לאירועים שאינם אולם החתונות המשמים, או גן החתונות שנראה תמיד אותו הדבר.

אז כיצד מוצאים מקום מעולה לאירוע שלכם?

כמות אנשים – שימו לב לכמות האנשים בצפויה להגיע לאירוע שלכם. מצאו לוקיישן לחתונה שלכם שמתאים לכמות האנשים אך אינו צפוף מידי או כזה שנראה גדול מידי ביחס לכמות המוזמנים.

מחיר המנות – החליטו מהו התקציב שלכם ומהות המחיר שאתם מוכנים להקציב למנה. כיום אחד האלמנטים היקרים ביותר בארגון חתונה הוא מחיר המנות, כאשר יש לשים לב כי אתם לא חורגים מהתקציב שלכם שכן אולמי אירועים נוטים להוסיף שלל תוספו על מחיר המנה כמו מחיר של ברמנים לבר, מחיר למשקאות אלכוהוליים, מחיר לתוספות של כל עמדת אוכל ועוד. לכן יש להבין מהו מחיר המנות כולל שלל השירותים אותו מקנה עבורכם אולם האירועים.

אווירה ואיכות – אם אתם מחפשים מקום איכותי לקיום האירוע חשוב לחפש המלצות על אולמות אירועים שמתאים לחתונה קלאסית ואלגנטית ושימו לב כי האווירה במקום מתאימה לכם. כיום ישנם שלל מקומות לאירועים בתל אביב אשר מקנים את היכולת ליהנות מחלל נעים ונוח לקיום אירועים. בנוסף חשוב לא להתפשר על איכות האוכל, להגיע לטעימות ולוודא כי אתם והאורחים שלכם מקבלים את המרב באירוע.

אז איזה סוגים של אירוע ניתן לקיים בחללי אירועים קלאסיים ויפים?

כיום ישנם שלל צורות לארגן חתונה ביניהן:

חתונה קלאסית – אירוע אשר בו מגיעים האורחים נהנים מקבלת פנים על כיבוד, לאחר מכן מתקיים טקס החופה תוך שלאחר הטקס נכנסים האורחים לאולם האירועים ואוכלים 3 מנות תוך ריקודים ותכנית אומנותית בין מנה למנה.

חתונת בופה – חתונה שבה ישנה קבלת פנים עם מנות גורמה ובופה שמוגשות לאורחים, לאחר מכן ישנו טקס החופה, תוך שלאחר הטקס נפתח בופה לקהל שיכול לגשת איליו במהלך הערב כרצונו וליהנות מריקודים במהלך כל האירוע.

חתונה אינטימית – חתונה אינטימית וקטנה מתאימה בדרך כלל לכל מי שרוצה לקיים אירוע קטן עם 150 – 200 מוזמנים לכל היותר. 

חתונה הפוכה –  היא חתונה ההפוכה בחתונה הקלאסית. בחתונה מסוג זה כבר בקבלת הפנים מוגשות המנות העיקריות, כך שלאחר טקס החופה מתחילה מסיב ה עד השעות הקטנות של הלילה. כיום ישנם שלל חללים שמציעים חתונה מסוג זה תוך שניתן לארגן חתונה הפוכה באולם האירועים בריברסייד, אולם חתונות איכותי במיוחד.

חתונה חברתית – חתונה המתקיימת בחלל פתוח שבה כל אורח מביא אוכל לאורחים האחרים במקום מתנה. חתונה כזאת חוסכת בעלויות רבות.

חתונה מדורגת – חתונה אשר בה חוגגים בתחילה בטקס קטן של חופה החתן והכלה עם האנשים הקרובים לכם ביותר שלאחר מכן לאולם אירועים בתל אביב מגיעים שלל האורחים. חתונה זאת נפוצה בעיקר בארצות הברית.

מאמרים נוספים
נשמח לתכנן יחד את האירוע שלכם