כך תפיקו חתונה קטנה ואידאלית

אהבתם את המאמר ? נשמח לשיתוף :)
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

לפעמים נדמה שרוב החתונות סביבנו גדולות מאוד, מפוארות ויקרות למדי. מצד שני, זוגות רבים בוחרים להינשא דווקא בחתונה אינטימית יותר. הם מזמינים את החברים הטובים ואת בני המשפחה לאירוע קטן יותר. האירועים הקטנים הללו הם לא פחות מרגשים מהגדולים, כמובן. למעשה, הם עשויים במקרים רבים להיות שמחים, מרגשים ומיוחדים הרבה יותר. כל מה שצריך כדי להשיג את המטרה הזו היא לתכנן נכון, ויש כמה טיפים שיעזרו לכם לעשות את זה כמו שצריך.

חתונה קטנה בתל אביב

כל מה שרציתם לדעת על חתונה קטנה ואידאלית

הלוקיישן המושלם

חתונה קטנה יכולה להיות סוחפת ומרגשת מאוד אם נבחר הלוקיישן הנכון. בנקודה הזו חשוב לזכור שאולם גדול המיועד למאות אורחים עשוי להחטיא את המטרה. הסיבה העיקרית לכך היא שבאולם רחב ידיים כמות האורחים הקטנה עשויה להרגיש דלה מדי. אם כן, כשאתם מתכננים חתונה בתל אביב חפשו מקום המיועד למספר אורחים מצומצם יותר, ולא לחתונות גרנדיוזיות. אווירה אינטימית נוצרת כשהאורחים יושבים קרוב יותר אלה לאלה, וכשרחבת הריקודים נמצאת במרחק נגיעה. חשוב שהלוקיישין יתאים גם לחתונת חורף, כך שאם אתם מתכננים לחגוג את האירוע שלכם בימים הגשומים בשנה, תוכלו לעשות כן בלי לדאוג לענייני הלוגיסטיקה ותכנון האירוע בחורף.

כמות אורחים מדויקת

באולם ענק אפשר להזמין הרבה יותר אנשים, כולל את הקולגות מהמשרד של אבא או את החברות של סבתא. מתחמים המיועדים לאירועים קטנים מאפשרים לכם הרבה פחות תמרון. לכן, כשאתם מתכננים חתונה קטנה נסו להיות מאוד מדויקים. אם בחרתם אולם קטן לחתונה אינטימית מספר האורחים מוגבל מאוד, וכל חריגה מהכמות הזו תורגש היטב בצפיפות על הרחבה וסביב השולחנות. כדי להימנע מטעויות מומלץ לדייק את הרשימה מראש, עוד לפני שתתחילו לחפש אולמות אירועים.

האוכל והשירות

המקום שבו תבחרו להינשא חייב להיות מצוין בכל פרמטר אפשרי. מאחר והאנשים שיגיעו לחתונה שלכם הם רק האנשים הקרובים אליכם מכל, כדאי להקפיד על מנות משובחות, עיצוב מושלם ותשומת לב לכל הפרטים הקטנים. רק כך תוכלו להפיק אירוע שמח, ססגוני ומעל הכל – בלתי נשכח. מומלץ לטעום את המנות מראש, לפני שתקבלו החלטה האם מצאתם את הלוקיישן המושלם, וכן לראות את המקום כאשר מתקיים בו אירוע אחר. גם אם תעצבו את האולם על פי טעמכם האישי עדיין תוכלו לקבל תחושה הרבה יותר באשר לאופי המקום ולאופי האירועים המתקיימים בו. אם תקפידו לפעול על פי הכללים הללו תוכלו להבטיח חתונה קטנה ומתוקה, אינטימית ומלאת אנרגיות. גם אם לאירוע מגיעים רק 200 אנשים קרובים, הוא יהיה שמח לא פחות מאשר אירוע שאליו מגיעים 400 אורחים שאת חלקם אתם כלל לא מכירים.

מאמרים נוספים
להזמין יין שמתאים לארוחה

איך בוחרים יין לאירוע שלכם איך בוחרים יין לאירוע שלכם, שיעניק לכם חווית אירוח נהדרת, מוזיקה, שירות טוב ובקיצור, אווירה. יכול מאוד להיות שבמסעדה הזאת

נשמח לתכנן יחד את האירוע שלכם