הפקת חתונה קטנה, אינטימית ובלתי נשכחת

אהבתם את המאמר ? נשמח לשיתוף :)

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

אחרי עידן החתונות הגדולות והמפוארות, מגיע עידן חתונות הבוטיק הקטנות, שכוללות עד 200 מוזמנים. למה ואיך עדיפה חתונה כזו, מה מאפיין אותה ואיך מפיקים אותה?

כנריות ועשן, כניסה מפוארת של הכלה, בשמלת סברובסקי ענקית. רמקולים בפול ווליום ושש מאות אורחים, שחמש מאות מהם מכירים רק הדודים של אמא, שגרים בפתח תקווה.

אלה היו החתונות שהיו.

היום הטרנד הוא חתונות קטנות יותר, בהן מספר האורחים לא עולה על 200, הקייטרינג מושקע וייחודי והכלה מבססת בחירת מכון יופי על יכולתו לאפר אותה בצורה טבעית ככל האפשר.

מה מאפיין באמת חתונות קטנות?

ראשית האולם: כאשר אין צורך באולם גדול, למאות רבות של מוזמנים, אפשר לקיים את החתונה באולם מיוחד, שמבוסס על מבנה עתיק, למשל.

בניגוד להאנגרים או למבנים התעשייתיים שמשמשים את רוב אולמות האירועים הגדולים, אולמות קטנים משתמשים במבנים עתיקים או היסטוריים, שהוסבו לצורך הזה. לאולמות האלה יש אופי וחן שאין לאולמות הגדולים, שיכולים אמנם להכיל הרבה אנשים, אבל הם אנונימיים באופיים.

החתונה קרובה לבית

אולמות קטנים יש בהרבה מקומות, ולא חייבים לחפש אותם מחוץ לעיר או באזורי תעשייה. כך, אם אתם גרים בפתח תקווה למשל, לא תצטרכו לקיים את החתונה שלכם באזור התעשייה.

קייטרינג אחר

שפים ומסעדות רבים מציעים היום קייטרינג לאירועים קטנים, בני כמה עשרות אנשים, עד 150 או 200 איש.

הזמנת קייטרינג ממסעדה מוכרת וידועה או בישול של שף במקום האירוע שונים כמובן לגמרי באופי שלהם מהגשת אוכל שבושל במטבח מוסדי גדול, גם אם הוא מעולה.

מספר קטן יותר של אורחים גם מאפשר להגיש אוכל מגוון יותר, בכמויות קטנות, שמתאים למגוון גדול יותר לש טעמים ואוכלוסיות.

חתן וכלה – חגיגיים, אבל לא מלאכותיים

איפור נכון וטבעי יותר, אישי ואלגנטי, שמלת כלה פשוטה יותר, בסגנון קלאסי וחליפת חתן חגיגית, אבל לא כזו שנראית כאילו היא שייכת לעידן אחר: כל אלה מאפיינים היום את החתונות הקטנות והמשפחתיות האלה, ומאפשרים גם לחתן ולכלה להרגיש נח בחתונה שלהם.

תם העידן שבו הכלה חייבת להחליף שמלה או נעליים כדי להמשיך לחגוג – היא פשוט ממשיכה בשמלה שהיא לובשת, הודות לכך שהיא נוחה ולא מסורבלת.

תחושה ואווירה אינטימיות יותר

בחתונה גדולה אין תחושה שכולם מכירים את כולם, או לפחות שהחתן והכלה מכירים את כולם.

חתונה קטנה מאפשרת להזמין את מי שמכירים באמת, רוצים לחגוג איתם ונעים לחגוג איתם. לאורחים וגם למשפחה נעים יותר, וכך החגיגה היא בסופו של דבר גם אמיתית ושמחה יותר.

מאמרים נוספים

אטרקציות מגניבות לאירועים

עולם האטרקציות לאירועים במדינת ישראל עמוס מאוד כל מיני אטרקציות מגניבות, חדשניות וחלקן גם פחות. בכל יום בישראל מתקיימים בממוצע כ-125 אירועים ביותר חתונות, בר

אקוסטה - גינה לאירועים קסומים בפלורנטין

נשמח לתכנן יחד את האירוע שלכם