אטרקציות מגניבות לאירועים

אהבתם את המאמר ? נשמח לשיתוף :)

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

עולם האטרקציות לאירועים במדינת ישראל עמוס מאוד כל מיני אטרקציות מגניבות, חדשניות וחלקן גם פחות. בכל יום בישראל מתקיימים בממוצע כ-125 אירועים ביותר חתונות, בר מצוות, בת מצווה אירועים עסקיים ועוד אך בכל אירוע יהיה ניתן לראות את האטרקציות הייחודיים שלו. הטרנד כיום בעולם האטרקציות לאירועים זה אטרקציות טכנולוגיות ועדכנית לאותה תקופה, אנשים מחפשים לפנק את האורחים שלהם באירוע אטרקציה שתדבר אליהם משהו שהם עוד לא ראו משהו שיפיל אותם מהכיסא. תוך כדי בחירת האטרקציות הנכונות חשוב לבעלי האירוע גם שהאורחים מהאירוע לא ישכחו את האירוע שלהם גם לתקופה הרחוקה. אנחנו מההסתכלות שלנו בשנים האחרונות ראינו כל מיני אטרקציות וגימיקים מגניבים לאירועים שללא ספק יכולו לשדרג לכם את האירוע שלב אחד קדימה ולהפוך אותו לאירוע מלא מלא FUN, תוך כדי הנצחת האירוע במזכרת סופר מגניבה.

עמדת צילום לאירועים

אין ספק שהאטרקציה שהכי מובילה כיום בשוק האטרקציות לשנת 2020 היא עמדת צילום! ישנם כל כל הרבה חברות וספקים של אטרקציות צילום לאירועים ועמדות צילום אבל החברה שבאמת שראינו שעושה את זה ללא ספק הכי טוב היא חברת Tagbox שמפתחת אטרקציות צילום לאירועים (כחול לבן). העמדה של חברת Tagbox זה פשוט מסמרר הערב! עמדה עם מסך טאצ' של 42 אינצ' שניתן לבחור בה כמה סוגי תמונות בין GIF, בומרנג, קטע וידאו מגניב, סטילס או תמונת כוורת ועוד סגנונות… האורחים בחורים את סגנון התמונה שהם רוצים לעשות מצטלמים ורואים מה יצא להם במסך. האיכות צילום שיוצא מהעמדת צילום הזאת זה פשוט חוויה איכות סטודיו של כל תמונה ותמונה. לאחר צילום התמונה ניתן להדפיס את התמונה על המקום התמונה מגיעה גם כמגנט וגם כסטנד מתקפל עם רגלית שניתן להעמיד על השולחן ובנוסף לכל זה האורחים מקבלים את התמונה באופן מיידי לפלאפון האישי שלהם. כמובן שטאגבוקס מגיעים עם כל מיני Props (אביזרי צילום) מגניבים שניתן להחזיק + קיר צילום מגניב אם זה מסך ירוק לשינוי רקעים מסך לבן או מסכי נצנצים מרהיבים ומרשימים מאוד שיתנו צבע מדליק לתמונות באירוע שלכם. 

בקיצור אטרקציה מספר אחת לאירועים שראינו בשנת 2020, מומלץ בחום!

מראת סלפי

גם טרנד שנורא חזק כיום בשוק במיוחד באירועי בר מצווה, בת מצווה זה מראת סלפי. למראת הסלפי יש דברים נורא מקבילים לעמדת הצילום אבל יש לא מעט הבדל! גם מראת הסלפי מספקת את הסחורה באופן יפה ונותן אמור FUN לאורחים שלכם שלא מפסיקים להצטלם במהלך כל הערב. השוני העיקרי שראינו בין מראות הסלפי השונות לבין עמדת הצילום של Tagbox  זה איכות התמונה בעמדת הצילום של Tagbox האיכות הייתה כאילו הלכת עכשיו לסטודיו צילום מקצועי למרות שבפועל עמדה מצלמת אותך! כן כן זה די הזוי, אבל בוא נגיד שאיכות התמונה זה הדבר הקריטי.

 דבר שני זה שבעמדת הצילום יש אופציות רחבות לכל מיני סגנונות תמונה כמו בומרנג, GIF, ועוד… שזה נותן דרייב לאורחים שלכם לשוב שוב ושוב לעמדת הצילום. 

דבר שלישי עמדת הצילום מגיע בכל אירוע עם קיר צילום סלפי בתוך החבילה מה שנותן לכל תמונה רקע מדליק נורא.

לסיכום אם אתם קצרים קצת בתקציב ורוצים אטרקציית צילום מגניבה מראת סלפי תוכל לספק לכם את הסחורה.

עמדת אינסטגרם

אטרקציית בנוסח התקופה היא ללא ספק עמדת אינסטגרם. מזה עמדת אינסטגרם אתם שואלים? עמדת אינטסגרם זאת עמדה עם מסך טאצ' שמחוברת עליו מדפסת והאורחים באירוע בעצם עושים סלפי בפלאפון האישי שלהם מעלים את התמונה לאינסטגרם עם אשטג # שהוגדר מראש – לדוגמא: שני ואבי מתחתנים אז האש טאג יהיה משהו כזה #Shani&Abvi (סתם לצורך הדוגמה) וכל מי שמעלה את התמונות סלפי שלו בצירוף האשטאג הזה מקבל את התמונה שהוא העלה לאינסטגרם כתמונה מודפסת בגודל מוגדל. כמובן שכל תמונה עובר עיצוב אוטומטי בעמדת האינטסגרם ומקבלת עיצוב טיפה שונה עם המיתוג של אותו אירוע. אין ספק שזאת מזכרת מאוד מאוד פופולרית בתחום האירועים בישראל.

מאמרים נוספים

מקום קטן לבר מצווה בתל אביב

הילד עולה למצוות השנה והאמת היא שלצד ההתרגשות אתם גם קצת לחוצים. הלחץ מובן, בהחלט ישנם הרבה דברים שצריך לארגן ולהתכונן ואם זו הפעם הראשונה

נשמח לתכנן יחד את האירוע שלכם