הקסם של אירועי הבוטיק בתל אביב

אהבתם את המאמר ? נשמח לשיתוף :)
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

נראה שבשנים האחרונות מתחוללת מהפכה של ממש בתחום אולמות האירועים בתל אביב. הביקוש לאירועי בוטיק בתל אביב הביא להופעתם של אולמות אירועים מסוג חדש. אולמות אירועים אשר נטשו את הסטנדרט העיצובי הבנלי ששלט בעבר באולמות האירועים. מתחמי האירועים החדשים של תל אביב אינם מנותקים מהסביבה ואינם יוצרים אווירה מלאכותית. הם צומחים מתוך האורבניות ונותנים לה לבוא לידי ביטוי בעיצוב ובאופי המקום, ובכך מכתיבים מחדש את הסטנדרט לאירועי בוטיק בתל אביב.

אם בעבר ראינו אולמות אירועים גדולים, היום מי שרוצה לערוך בר מצווה בתל אביב או ברית בתל אביב מחפש משהו אחר. אולמות האירועים הגדולים, אשר לכאורה מציעים רמה גבוהה של פאר, בעצם מחטיאים למטרה. הם מנסים לתת חווית אירוח מושלמת, אך בפועל האירועים גדולים מידי וכך קהל האורחים רחוק ומנותק מהמשפחה אשר חוגגת ברית או בר מצווה בתל אביב. האירועים המתקיימים באולמות הגדולים דומים מאוד אחד לשני ואם לא תשקיעו הרבה באטרקציות מעניינות, אווירה מסחרית משתלטת על האירוע.

מסעדה כשרה לאירועים קטנים

הקסם של אירועי הבוטיק

בין אם זו בר מצווה או ברית בתל אביב, הציבור הישראלי מעוניין באירועי בוטיק בתל אביב. אירועים המתקיימים באווירת פרימיום בה הכל מושקע ומוקפד ועם תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר. מי שמחפש מקום לאירוע כבר לא מתרשם מסידור שולחנות יפה ומפות לבנות. הציבור היום רוצה לקיים אירועים במקומות אשר יותירו את האורחים משתהים כבר מהשנייה הראשונה, בזכות עיצוב שונה ויוצא דופן המעניק לאולם האירועים אופי קסום. לא כל אולמות האירועים מסוגלים לספק חוויה זו, זה דורש מחשבה עיצובית יוצאת דופן.

הקסם של אירועי הבוטיק מתחיל בעיצוב המקום, אך גם לגודל האירוע יש את הקסם שלו. הציבור הישראלי מאס באירועי ענק ומי שמחפש מקום לברית או בר מצווה בתל אביב, נוטה להעדיף את המקומות המתמקדים בקהל קטן ובינוני.זוהי לא רק תחושה, זוהי האינטימיות במיטבה. אין דרך טובה ונעימה יותר לחגוג שמחות משפחתיות מאשר במקום אינטימי המקבץ יחדיו את כל היקרים לכם.

אירועי בוטיק בתל אביב מאפשרים לכם גם לפנק את האורחים במנות שף יוקרתיות, מנות מתוחכמות וטעימות אשר ניכרת לעין תשומת הלב האישית אשר הוקדשה לכל אחת ואחת מהן. המקומות הקטנים והמיוחדים של תל אביב, אשר מביאים לנו תחושת חדשנות עיצובית וחווייתית, אינם נופלים מהסטנדרטים הגבוהים והחדשניים גם כאשר זה נוגע למטבח – כל מנה היא כיצירת אומנות.

בית קרנדג‘י – בית מארח

אחד המקומות המעניינים שתמצאו בתל אביב הוא בית קרנדג‘י, מקום מיוחד אשר בולט לטובה בין כל אולמות האירועים וזוכה לתגובות נלהבות אצל כל מי שמחפש מקום לאירועי בוטיק קטנים בתל אביב.

חיים קרנדג‘י הוא הבעלים של המקום וגם המעצב אשר שקד על כל הפרטים על מנת לתת למקום את האווירה המיוחדת שאותה ראה בחזונו. כל פרט במקום נבחר בקפידה כל מנת לשרת את המטרה. במקום משולבים פרטי אומנות שונים אשר נבחרו בקפידה על ידי חיים קרנדג‘י במסעותיו בעולם.

וכל היופי העיצובי מתלבש על מבנה מיוחד מתקופת המנדט הבריטי, מבנה אשר עבר גלגולים רבים, ממפעל ייצור, ולאחר מכן בית מגורים והיום מקום לאירועי בוטיק בתל אביב. המקום מעמיד לרשות האורחים את כל העזרים הטכניים הדרושים ומטבח שף מעולה. צוות המקום מטפל בכל שלבי הארגון של האירוע, עם גישה חיובית כלפי כל בקשה אישית.

מאמרים נוספים
אירועים עסקיים במרכז
העתיד כבר כאן: אירועים עסקיים היברידיים

בעולם העסקים הדינמי של ימינו, צרכים וטכנולוגיות משתנים בקצב מסחרר. אירועים עסקיים, שהיו פעם פלטפורמה מרכזית לקידום עסקים, גיוס לקוחות ויצירת קשרים, נדרשים להתאים את

חתונה קטנה בתל אביב

חתונה קטנה בתל אביב היא האופציה המושלמת לזוג שמחפש חתונה אינטימית במקום שיש בו אווירה טובה ומשפחתית לצד שירות אישי, אדיב ומקצועי לכל האורחים והמוזמנים.

נשמח לתכנן יחד את האירוע שלכם