איך להפיק אירוע בת מצווה חלומי?

אהבתם את המאמר ? נשמח לשיתוף :)

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

בחייה של כל נערה ישנו שלב חיים משמעותי ומרגש – בת המצווה שלה. היא מתחילה לדמיין, לפנטז ולתכנן אותה לפרטי פרטים חודשים קודם לכן בכדי שהאירוע שלה יהיה לחגיגי, חלומי ובלתי נשכח. הנה המתכון להפקת אירוע בת מצווה מהסרטים.

האולם הנכון

בחירת האולם הנכון היא הכנת הקרקע לאגדה שתתעורר לחיים. בחירת האולם היא למעשה בחירת חלל האירוח שיקבל את פניהם של האורחים. אולם מעוצב ודקורטיבי שנותני השירות בו הם מקצועיים, חברותיים, יצירתיים ותקשורתיים היא הנוסחה להפקה שתתאים היטב לחזון שלכם, ההורים וכלת המצוות.

הקייטרינג

ישנם אולמות אחדים המאפשרים לבחור שירותי קייטרינג חיצוניים, אך ברירת המחדל היא שירותי הקייטרינג האישיים של האולם. את הקייטרינג אתם בוחרים על פי העדפתכם, מתוך ניסיון להתאים את הקייטרינג לטעמכם אך גם לטעמם של יתר המוזמנים. במקרה זה, חשוב לשים לב שעל הקייטרינג להתאים בהצלחה גם לחיך הבוגר של בני המשפחה, השכנים והחברים המבוגרים אך גם לחיך הנערים והילדים.

שימו לב, במקרה שבו ידועה לכם רגישות למרכיב מסוים מצדכם או מצד האורחים או לחלופין במקרה שבו אתם נזקקים לתפריט ייחודי – טבעוני או צמחוני, חשוב להכניס מספר מנות מתאימות לתפריט.

המוזיקה

די ג'יי לבת מצווה הוא התבלין הסודי – כזה שיכול להפיל מנה אך גם לרומם אותה למנת גורמה. הדי ג'יי הוא האחראי על האווירה במסיבה וככזה עליו לדעת לתכנן את הקצב באופן הנכון במסיבה וכן ליצור מעברים חלקים בין השירים. ברגע שבו תבקשו מקהל המוזמנים להצטרף אליכם בריקודים ופיזוזים על גבי הרחבה, השירים נדרשים להיות קצביים וטרנדיים וכן לשלב ברשימת ההשמעה את השירים העדכניים והאהובים ביותר על בני הנוער.

הכניסה

בחירת האטרקציות לאירוע מתחילה קודם כל, איך לא, בבחירת הכניסה. כיום, ישנן מגמות אופנתיות ולפיהן, כלת או חתן השמחות נכנסים לאירוע בשילוב אטרקציה מדליקה שהופכת את הערב לתוסס במיוחד. לרשותכם עומדות מגוון אפשרויות – כניסת ריקוד בשילוב רקדנים מקצועיים, כניסה בשיר מוקלט, כניסה מתוך לב ענקי ומתפוצץ שיארגן לכם חתיכת כניסה בהפתעה, כניסה מתוך ברבור ענקי ועוד. מלבד זאת, תוכלו לשלב מגוון אטרקציות נוספות באירוע – מכונת עשן, מכונת בועות וכן הלאה.

מאמרים נוספים

אטרקציות מגניבות לאירועים

עולם האטרקציות לאירועים במדינת ישראל עמוס מאוד כל מיני אטרקציות מגניבות, חדשניות וחלקן גם פחות. בכל יום בישראל מתקיימים בממוצע כ-125 אירועים ביותר חתונות, בר

אקוסטה - גינה לאירועים קסומים בפלורנטין

נשמח לתכנן יחד את האירוע שלכם