איך בודקים אם בחרתם צלמים אמינים לחתונה?

אהבתם את המאמר ? נשמח לשיתוף :)
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

מיד אחרי ההחלטה להתחתן ולערוך אירוע, בדרך כלל החתן והכלה חושבים על כל מה שמסביב, בנוסף למקום האירוע יש מחשבה מאוד ארוכה לגבי הספקים שילוו את הזוג במהלך היום הקסום והמיוחד הזה.

אחד מהספקים החשובים ביותר לדעתם של רבים, הוא צוות הצילום לחתונה, שבזכותו בעיקר יהיו לכם הרבה זיכרונות מיוחדים ויפים, בנוסף לכל אותם צילומי אייפון מטושטשים שהחברים שלכם יעלו לפייסבוק. בכדי לבדוק אם הצלם שאתם עומדים לבחור הוא אמין, חשוב להיפגש עמו אחד על אחד, לשוחח ולבקש ממנו לראות תיק עבודות. בדרך כלל לאחר השיחה הראשונה תוכלו כבר לרחרח סביב ולהבין עם מי יש לכם עסק, אך בכל מקרה חשוב גם שתגיעו לפגישה נוספת או שתבקשו מספרי טלפון של לקוחות.

צלם חתונות מקצועי צריך לדעת להתמודד עם סוגים שונים של לוקיישנים – בין אם זה מקום סגור, גן אירועים, אולם לאירועים קטנים בתל אביב, אירוע בטבע או כל מיקום אחר.

 

פגישה מקדימה עם הצלם

צילום חתונות בתל אביב זו עבודה מאוד מיוחדת, מאחר שמעבר לאומנות ולמקצועיות, נדרשת גם רגישות. מדובר בצילום של זוג צעיר שעומד בפני יום גדול ומיוחד, בו כל אחד מבני הזוג מתחייב לבן זוגו לעד. בכדי ליצור רגעי קסם יפים ומרגשים, אין ספק כי ההוכחה מוטלת על הזוג עצמו וככל שיהיה יותר משוחרר ובטוח, כך גם התמונות ייצאו הרבה יותר מרגשות ואמיתיות.

בנוסף לזוג, גם על הצלם ליצור קרקע בטוחה בינו לבין הזוג, כך שהיום יעבור בהנאה ולא כטרחה עבור כל אחד מהצדדים. בכדי ליצור את הפתיחות הזו, מומלץ להיפגש עם הצלם מספר פעמים לפני האירוע ואם אפשר, אפילו לקבוע יום צילומי זוג או כל סוג אחר של צילומים, כדי לנצור היטב את התקופה היפה ביותר בחיים. כיום יש סשן תמונות של Save the date או סשן תמונות עבור מחווה שנולדה מעבר לים שנקראת Trash the dress וכן הלאה. אין ספק כי ניתן למצוא אינספור סיבות לצילומים מקדימים, שיוכלו לשבור את הקרח וליצור קרקע בטוחה ונכונה עבורכם מול הצלם. לעוד טיפים בתחום האירועים.

 

מי מצלם אותנו ביום החתונה?

מאחר כי יש חברות צילום רבות שגדלות עם השנים, חשוב לברר היטב אם הצלם עמו אתם נפגשים הוא הצלם שיצלם אתכם ביום האירוע. החברות הגדולות בדרך כלל מפגישות את הזוג עם אחד ממנהלי החברה, בכדי שימכור לכם את ה"מוצר", אך ביום האירוע עצמו אתם נפגשים בפעם הראשונה עם צלמים שלא הכרתם עד כה. חשוב שתבהירו לאותה חברה עמה אתם סוגרים, כי אתם רוצים לפגוש את הצלמים שלכם, בכדי שתוכלו להרגיש בטוחים ולהיות פתוחים עמם ביום הגדול.

מאמרים נוספים
איך מוצאים מקום מושלם לאירועים?

אם אתם זוג שמתכנן אירוע בוודאי כבר התחלתם לבדוק אופציות לחתונה מושלמת. כיום רבות האלטרנטיבות שתפקידן להקנות לוקיישן מעניין ומיוחד לאירוע שלכם, כאשר ישנם שלל

אירועים קטנים ביפו

איפה אפשר לקיים אירועים קטנים ביפו עד 200 מוזמנים וליהנות מקונספט ייחודי של אירועי בוטיק קטנים במסגרת התקציב שלכם? יצאנו ובדקנו אלו אירועים קטנים ביפו

נשמח לתכנן יחד את האירוע שלכם