איפה אפשר לארגן חתונה קטנה?

אהבתם את המאמר ? נשמח לשיתוף :)
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

בשנים האחרונות יותר ויותר זוגות מבינים כי חתונה קטנה נחשבת ליוקרתית יותר, היא אינטימית הרבה יותר מחתונות גדולות וגרנדיוזיות והיא גם כזאת שמאפשרת לבני הזוג לחגוג עם האנשים שהם אוהבים, שהם רוצים שיהיו לצידם ביום החשוב בחייהם, כמו גם שבני הזוג רוצים לחגוג עם אנשים שבהם מכירים טוב.

ואכן בכל הנוגע לחתונות קטנות אירועים מסוג זה נחשבים אטרקטיביים ומוצלחים אבל איפה אפשר לארגן חתונה קטנה? הנה כמה אופציות מדליקות!

אז איפה אפשר לארגן חתונה קטנה?

חתונה בטבע – אחד הלוקיישנים הפופולאריים לארגון אירוע קטן וחתונה בפרט הוא הטבע, כאשר כיום, חתונה בטבע מאפשרת גם חתונה בעלת אווירה טבעית, גם מיקום מקורי ומרגיע,  כמו גם התכנסות של בני המשפחה והחברים הקרובים אל מתחת לכיפת השמיים וזאת כדי לחגוג את חגיגת האהבה של הזוג.

כדי למצוא את המיקום הנכון היעזרו בחברות הפקת חתונות שיכולו למצוא לכם מיקום שניתן לחגוג בו, לסייע לכם לקבל את כלל האישורים לחתונה מסוג זה, כמו גם לארגן עבורכם את היום הגדול!

חתונה על חוף הים – בימי הקיץ והאביב ניתן לקיים חתונה על חוף הים שהיא חתונה רומנטית במיוחד. כיום רבים מבני הזוג שבוחרים להתחתן על חוף הים עם שביל נרות סיניים מהבהבים, בלונים לבנים שתוחמים את אזור החופה שמתקיימת על החוף ושולחנות מלאים בצדפים ואלמנטים יפים לקישוט האזור.

מרפסת אורבאנית – דרך נוספת לקיים חתונה אינטימית עם חברים היא באמצעות קיום חתונה על מרפסת גדולה כאשר כיום מרפות בתל אביב או בכל מקום בארץ שהן גדולות ובטיחותיות: משמשות לוקיישן נפלא לאירוע מסוג זה כאשר באמצעות דוכני אוכל, עיצוב אורבאני צבעוני וכל מה שצריך לאירוע, רבים יכולים ליהנות מחתונה כיפית וצעירה.

לסיכום, אם אתם מחפשים מקום לחתונה קטנה או רוצים לארגן חתונה בטבע או בכל מיקום בצורה טובה וכמובן ליהנות מאירוע קטן ואינטימי  – היעזרו בחברת הפקות אירועים שתסייע לכם לבחור בדרך הנכונה לקיים את האירוע שלכם.

מאמרים נוספים
עדי אשכנזי בבית מארח

פרמיירה חגיגית בבית מארח אם גם אתם סופרים את הימים לאחור עד לעלייתה של העונה החדשה של "מה זה השטויות האלה?!" (חמישי ב-21:00), לעדי אשכנזי

נשמח לתכנן יחד את האירוע שלכם