הזמנות לחתונה

הזמנות לחתונה
אהבתם את המאמר ? נשמח לשיתוף :)
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

הזמנות לחתונה – על אפשרויות ועל עלויות

הזמנות לחתונה יכולות להיות מעוצבות ומושקעות וגם בסיסיות וענייניות יותר – כך כל זוג שעומד לפני נישואים יכול לבחור כמה כסף הוא רוצה להשקיע בהן.

חתונה זה אירוע יקר – הזוג צריך לשלם לאולם, לתקליטן, לחברת הקייטרינג, לצלמים, עם השמלה והחליפה, התספורת וכמובן, גם על אטרקציות לאירוע. אז נכון, שיש גמישות תקציבית – יהיו כאלו שישקיעו סכומי כסף גבוהים במיוחד בכדי שהאירוע שלהם יהיה מפואר ויוקרתי ויהיו כאלו שיבחרו לחסוך איפה שאפשר וכחלק מכך, העלויות של האירוע יהיו נמוכים יותר ואפילו באופן משמעותי. מכיוון שהנושא של הזמנה לחתונה, הוא הפרמטר הכמעט אחרון עליו מושם דגש בין כל הארגונים והתכנונים – ולכן, לא תמיד נשאר תקציב להוציא על הנושא הזה. הבעייתיות בנושא הזה, טמונה בעובדה שזוגות רבים לא באמת מבינים את החשיבות של הזמנות לחתונה. ההזמנות הן בעצם הפנים של האירוע, באמצעותן האורחים מקבלים את הבשורה על קיום האירוע ובהתבסס על עיצוב ההזמנה ועל רמת ההשקעה שהושמה בה, הם מקבלים את המושג הראשוני לגבי האירוע אליו הם מוזמנים. כך יוצא, שאם ההזמנות הן בסיסיות ופשוטות מאוד, האורחים עלולים לחשוב שגם האירוע יהיה פשוט – וכידוע, במקרים רבים גם המתנה אותה הזוג יקבל יכולה להיות בהתאם.

הזמנות לחתונה
הזמנות לחתונה

אז כמה כסף להשקיע?

טווח המחירים של הזמנות לחתונה הינו רחב במיוחד, הזמנה אחת יכולה לעלות שקל ולעיתים אף פחות מכך והיא יכולה לעלות גם כמה שקלים טובים – כאשר מדובר בכמויות של מאות הזמנות, הפרשי המחירים יכולים להיות מאוד גבוהים ומורגשים בין סוג אחד של הזמנות לסוג אחר. אז נכון, שעל אף החשיבות של הזמנות לחתונה בשישי בצהריים, אין סיבה לצאת עם חור בכיס ולהוציא סכומים לא הגיוניים של כסף בכדי ליהנות מהזמנות לחתונה. מה שצריך לעשות, זה פשוט להיחשף למה שיותר אפשרויות, לעשות סקר שוק מקיף לגבי העלויות ולנסות למצוא הזמנה מרשימה ואיכותית במחיר הנמוך ביותר בנמצא. לדוגמא, ניתן למצוא מבחר רחב של הזמנות בשקל, כאשר חלק מהן יהיה בעל עיצוב בסיסי ביותר וחלק אחר יהיה מרשים יותר ומתאים יותר עבור הזוג. כמובן, שחשוב להישאר נאמנים לסגנון שלכם ואם הסגנון הפשוט הוא הסגנון המועדף עליכם, אתם לא חייבים לבחור בהזמנות מפוארות רק בגלל שזה אולי מרשים יותר. בשורה התחתונה, חשוב מאוד להיות שלמים עם הבחירה.

בשורה התחתונה: אם אתם מחפשים מקום קטן ואינטימי לאירוע במחיר נמוך יחסית, תוכלו למצוא אולם אירועים קטנים ביפו שאקוסטה תשמח לארח אתכם בו.

ההזמנות שמתאימות לכם

כמו כל אלמנט אחר אשר מהווה חלק מהחתונה גם הזמנות לחתונה אמורות בסופו של דבר, להתאים לזוג הנישא ולענות על הטעם שלו. כחלק מכך, הזוג צריך להרגיש שלם עם ההזמנות שעוצבו ע"י בית דפוס מקצועי אשר נשלחות למוזמני האירוע ואם יש צורך בכך, חשוב להשקיע קצת יותר בכדי לחוש את אותה השלמות עם התוצאה הסופית. כמובן, שחשוב שההזמנות יהיו איכותיות ונעימות לעין.

מאמרים נוספים
אירועים קטנים בתל אביב

אירועים קטנים בתל אביב – האם חשבתם על עיצוב? כאשר אנחנו עורכים אירועים קטנים בתל אביב, אנחנו חושבים על המון פרמטרים שצריכים להתקיים. אנחנו מתלבטים

בריתה בתל אביב

מחפשים מקום לארח את המשפחה והחברים הקרובים לאירוע בריתה בתל אביב? הרשו לנו להזמינכם לקיים את האירוע אצלנו בבית קרנדג׳י, מקום לאירועים המוכיח כי ניתן

נשמח לתכנן יחד את האירוע שלכם