הצעת נישואין בבית או במסעדה?

אהבתם את המאמר ? נשמח לשיתוף :)
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

הצעת הנישואין היא חוויה מלחיצה לגבר, ובו זמנית חוויה משגעת לאישה. האישה מחכה להצעה מספר שנים טובות, בזמן הזה, הגבר נמצא בלחצים מרחיקי לכת. האם הפעולה תתברר כהצלחה? זו בכלל לא שאלה.
השאלה שנשאלת – האם להציע את ההכרזה בבית באינטימיות? או במסעדה? רמז: שניהם בסדר.

הצעת נישואין בבית

הצעת נישואין בבית יכולה להיות באווירה נחמדה וביתית, יכולה להצליח, ויכולה להיות כישלון גדול, הכל תלוי כיצד היא מתרחשת ומתבצעת. היתרון הראשון בהצעת נישואין ביתית היא בוודאי האווירה. כלומר, האווירה צריכה להיות עממית לחלוטין, בעלת שמחה, והרגשה נעימה בלב. היתרון השני, היא האינטימיות! הצעת נישואין במקום ציבורי יכולה להיות דבר לא כזה נוח לאישה. הצעת נישואין בחצר במקום קטן בתל אביב  או בפנים הבית יכולה להיות הצלחה מסחררת במיוחד לאישה היקרה. ישנם נשים אשר מעדיפות הצעה במקום  אינטימית ועם כמה שפחות קהל אורח. היתרון השלישי והאחרון – הוא הכסף. בסופו של עניין, איך שלא תהפכו את זה – הצעת נישואין ביתית תהיה הרבה יותר זולה.

אז האם כל הרשמיות והאווירה נהרסת? ממש לא! גם אם מדובר בהצעה ביתית, אפשר לעשותה כחגיגית, למשל: ניתן להזמין בלונים עם כיתוב: "התנשאי לי אהובה", להציג ברקע את השיר האהוב על בני הזוג, לפרוס שטיח אדום בכניסה, קישוטים לאווירה, ואפילו זיקוקים לקראת ההתחלה. בנוסף, אנו ממליצים תוך כדאי ההצעה לפרוס מקרן עם וידאו של כל הרגעים הטובים ביותר!

הצעת נישואין במסעדה

לעומת הצעת נישואין בבית, הצעת נישואין במסעדה תהיה הרבה יותר יקרה. אבל היי! תשקיעו בבחורה שלכם קצת יותר ואולי מעבר. הצעת הנישואין חייבת לכלול את כל התהליך עד לפרטים הכי קטנים. הצעה במסעדה ריקה תגרום לרשמיות, ומהצד של הבחורה: "הוא ממש השקיע בי" וכל מילה מיותרת. בנוסף, הצעת הנישואין במסעדה תכלול יין משובח, אוכל של שף איכותי, ומה לא. הדרך הטובה ביותר לשדרג את הצעת הנישואין, היא לקחת את בת הזוג למקום בעל אווירה זוגית ורומנטית. למשל – מסעדה יוקרתית. לצד נירות ריחניים, בישום באוויר, אוכל טוב, ומוסיקת רקע, כל אלה יעצימו את החוויה. מהצד השני של האישה, זה ייצור מגע קסום לליבה והתשובה שלה תהיה ללא כל ספק – כן.

היתרון הראשון בהצעת נישואין במסעדה היא האווירה החגיגית, אשר מעניקה לכל רגע קסום להימשך לנצח. היתרון השני, הוא בוודאי האוכל, הקולינריה, וכמובן השתיה. אין כמו להציע נישואין על בטן מלאה, יש שיגידו שכל דבר מגיע ונגמר בקיבה. היתרון השלישי הוא בוודאי רמת ההשקעה. בחורות ובאופן כללי בנות זוג יודעות מתי הגבר שלהן משקיע ומתי לא, וכאשר ההשקעה ראויה לשבח, החגיגה מתחילה.

בשורה התחתונה – לסיכום

הצעת נישואין חייבת להשתלב במקום ששני הצדדים ירגישו בנוח ויאהבו את המקום. רצוי ומומלץ, להכין "בסתר" את הכלה המיועדת ולשאול אותה איזה מקומות היא הייתה רוצה לקבל הצעת נישואין. בין אם אתם רוצים להציע את ההצעה בבית או במסעדה, הקדישו לכך מחשבה רבה, הצמדות לפרטים הקטנים ביותר הם לא בגדר המלצה, אלה חובה. שני המקומות: במסעדה או בבית הם מקומות מצוינים. הכי חשוב הוא להכיר את אופייה של האישה. בקיצור, חשבו על זה רבות והתייעצו עם חברים בנושא.

מחפשים מקום מושלם לחתונה קטנה? אקוסטה – אולם לאירועים קטנים בתל אביב ישמחו לעמוד לשירותכם.

מאמרים נוספים
חתונה בשישי בצהריים
כל כלה והסגנון שלה

מה סגנון שמלת הכלה שלך? האם את כלה קלאסית, חצופה או ביישנית? כל כלה והסגנון שלה, כל כלה ושמלת החלומות שלה. כל כך הרבה סגנונות,

מיקום נוח ונגיש
אירועים קטנים באווירה ייחודית

בעולם עמוס ורווי אירועים גדולים ומתוקשרים, יש מקום מיוחד גם לאירועים קטנים ואינטימיים. אירועים אלו, המתקיימים עם קבוצה מצומצמת של משתתפים, מאפשרים יצירת קשר אישי

נשמח לתכנן יחד את האירוע שלכם