מתכננים מסיבת בת מצווה? כך תתכננו אותה נכון

אהבתם את המאמר ? נשמח לשיתוף :)
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

בשעה טובה ומוצלחת בתכם האהובה חוגגת יום הולדת 12 וכדי לציין את האירוע החשוב הזה אתם רוצים לתכנן לה מסיבת בת מצווה גדולה ומפוארת. מצאתם מועדון בת מצווה ואתם תוהים מה עושים עכשיו? איך מתכננים נכון את האירוע, כך שיהפוך לחוויה נפלאה? אם כן, הנה כמה נקודות חשובות שיעזרו לכם בתכנון, נקודות שכדאי לכם לתת לכל אחת מהן את תשומת הלב הראויה:

הנקודה הראשונה: את מי אתם רוצים להזמין וכמה כמה אנשים

מצאתם מועדון בת מצווה גדול? רגע לפני שאתם סוגרים מולו את התאריך, וודאו שיש לכם רשימה מסודרת של כל האורחים שאתם רוצים להזמין למסיבת בת המצווה של בתכם. חשוב שמספר האנשים יהיה תואם לגודל המועדון וכמובן גם מספר המנות שתזמינו. אין טעם הרי להזמין מועדון גדול מאד אם החלטתם, בסופו של דבר, להזמין מספר מצומצם מאד של אורחים. מצד שני, אם אתם רוצים לערוך מסיבה גדולה ולהזמין המוני אורחים, וודאו שהמועדון שאתם מזמינים אכן עונה על הצרכים.

הנקודה השנייה: האטרקציות באירוע

תוכלו למצוא היום מגוון עצום של אטרקציות נפלאות שניתן לשלב במהלך מסיבת בת המצווה, שאותה אתם מתכננים. אתם יכולים למשל להזמין לימוזינה מפוארת שתאסוף את כלת השמחה ואתכם מהבית ותסיע את כולכם ישירות למועדון שבו מתקיימת המסיבה. הנערה הצעירה יכולה, למשל, להכין גם ריקוד מיוחד שתרקוד אותו לפני כל האורחים ואולי גם שיר. אפשר להזמין רקדנים מקצועיים שיפזזו על רחבת הריקודים במועדון ולהפעיל זיקוקים מרהיבים. האפשרויות הן רבות וכל אחת מהן יכולה לתרום לא מעט לאירוע שלכם. חשוב כמובן לבדוק לעומק כל אחת מהן ולוודא שהן אכן מתאימות לסגנון ולאופי האירוע.

נקודה שלישית: האוכל

האוכל הוא בין האלמנטים החשובים בכל אירוע, וגם באירוע כמו אירועי בת מצווה. מה כדאי להגיש לאורחים? האם לבחור במנות חמות וכבדות יותר או במזנון קליל? האם לשלב גם קינוחים או אולי את פירות העונה? אם אתם מתלבטים באיזה קייטרינג לבחור ובכלל – מה כדאי להגיש לאורחים שלכם באירוע, בדקו מול בעלי המועדון מהן האפשרויות העומדות לרשותכם ופנו גם לבני משפחה או לחברים קרובים שתכננו אירוע מסוג כזה בעבר. חשוב מאד לשים דגש על אלמנט זה ולוודא שבוחרים בפתרון איכותי ובעיקר – טעים. יש לזכור שמגיעים לאירוע הזה לא מעט ילדים, ולבחור להם מנות שידועות ככאלו שילדים אוהבים (וגם ילדים בררניים).

לסיכום

עכשיו, כשאתם פחות או יותר, מוכנים לקראת האירוע, עברו על רשימת המשימות שלכם. בדקו אחת אחת וודאו שהשלמתם אותה במלואה. אם אתם צריכים עזרה, פנו לבני המשפחה הקרובים שלכם או לחברים שאתם סומכים עליהם והטילו גם עליהם משימות.

מאמרים נוספים
יתרונות חתונה קטנה בחורף
חתונות קטנות בישראל

חתונה קטנה היא אירוע עצמאי ואינו צריך להיות פחות חשוב או פחות יפה מחתונה גדולה יותר. בעזרת כמה טיפים פשוטים, ניתן להעביר חתונה קטנה ומדהימה שתשאיר זיכרונות ממש טובים לזוג החתונה ולאורחים.

הזמנות לחתונה
הזמנות לחתונה

הזמנות לחתונה – על אפשרויות ועל עלויות הזמנות לחתונה יכולות להיות מעוצבות ומושקעות וגם בסיסיות וענייניות יותר – כך כל זוג שעומד לפני נישואים יכול

נשמח לתכנן יחד את האירוע שלכם